Медичний порталУстановиЛуцькКлінікаЦентр хірургії ока проф. Загурського
Центр хірургії ока проф. Загурського

Центр хірургії ока проф. Загурського

Клініка

просп. Грушевського, 1 , Луцьк, Волинська
Пн-Пт: 9.00 – 19.00 Сб: 10.00 – 16.00
+38 (0332) 77 00 88
zagorskiinfo@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Мережа центрів хірургії ока проф. Загурського складається з 5 клінік. Чотири з них розміщені у Польщі у містах Наленчуві, Кракові, Жешуві та Любліні. У 2008 р. Центр хірургії ока, що у м. Жешуві, увійшов у п’ятірку кращих приватних клінік Польщі. У жовтні 2009 року відкрився п’ятий у мережі та перший в Україні Центр хірургії ока проф. Загурського в м. Луцьку.

В грудні 2009 р. Центр хірургії ока (м. Луцьк) був сертифікований компанією "ТЮФ Рейланд" згідно з Міжнародним сертифікатом ISO 9001:2008.

Багаторічний досвід, практична діяльність і наукова робота провідних лікарів-офтальмологів у тісній співпраці з досвідченими консультантами країни та світу стали надією та допомогою для багатьох людей із вадами зору.

Колектив клініки під керівництвом професора Загурського постійно освоює найсучасніші методики лікування та діагностики таких складних захворювань очей, як катаракта, глаукома, діабетична ретинопатія, вікова макулярна дегенерація.

Постійними консультантами центрів є професори Ференц Кун (США), Енселм Джюнеман (Німечина), Єжи Навроцкі (Лодзь), Едвард Виленгава (Катовіце).

Усі клініки обладнані сучасним офтальмологічним устаткуванням останнього покоління, що дозволяє діагностувати й ефективно лікувати захворювання будь-якого рівня складності.

Міжнародна мережа центрів хірургії ока проф. Загурського бере активну участь у Всесвітній програмі по боротьбі зі сліпотою Vision 2020, проводить різноманітні соціальні програми для профілактики вад зору, офтальмологічні операції.

Відгуки про Центр хірургії ока проф. Загурського

Propasportphell

28.03.2017 в 20:22

Славный денёк!\r

Мы, динамично расширяющаяся фирма на рынке формирования пакета, в сфере иммиграционных услуг и легализации иностранцев и иногородних граждан. \r

Имеем возможность предоставлять регистрацию для гр . СНГ на 3 мес. за 2.000 р., регистрацию для гр-н, стран входящих в таможенный союз: Казахстан , и др., на 12 мес-5500р.. Временную и постоянную прописку для граждан России. \r

Сотрудничаем только с УФМС. Только официально.\r

\n

Также оказываем поддержку в подготовке документов на работу и оформлении РВП, ВНЖ, Гражданства РФ, стоимость обговаривается объективно от комплектности документов. \r

\n

Имеется возможность предоставить официально оформленных иностранных работников по низкой стоимости-аутстаффинг, либо можем выполнить вашу работу как аутсорсинг- на исполнение по контракту. \r

\n

Заинтересованы в партнерстве с фирмами, ищем партнеров, оплачиваем процент посредникам .\r

\n

Ознакомиться со всеми услугами и ценами можно в подразделе Все Услуги.\r

\n

Если предложение для вас своевременно,оставьте заявку на сайте.\r

Спасибо за внимание\r

Ссылка: http://17mma.com/home/link.php?url=https://propasport.ru\r

Додати відгук