Медичний порталУстановиКиївКлінікаЦентр фізичної реабілітації "Амбулаторія спини"
Центр фізичної реабілітації Амбулаторія спини

Центр фізичної реабілітації "Амбулаторія спини"

Клініка

вул. Малиновського, 12 , Київ, Київська область
понеділок-неділя: 10.00 - 20.30
+38 (044) 465-55-62

+38 (067) 465-55-62
+38 (099) 533-95-63
mail@ambulatoria.com.ua
Сховати карту

Про установу

Амбулаторія спини використовує методику та пристрій "Кипарис" створений академіком Матня Пекур В.П. Це унікальна методика лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату, спини, шиї та інших захворювань, пов'язаних з хребтом. Методика "Кипарис" заснована за принципом природного відновлення функцій хребта, за способом впливу на організм об\'єднує в собі весь комплекс відомих традиційній медицині методів лікування - знеболюючий ефект, мануальний ефект, ортопедичний ефект, реабілітаційний ефект і створює гарантований лікувальний результат в порівнянні з цілим комплексом численних процедур пропонованих іншими клініками методами лікування.
Більш ніж десятирічний досвід лікування болю в спині, дозволяють нам високоефективно, результативно і, головне, безболісно в порівняно короткий період часу лікувати такі поширені хвороби спини, як остеохондроз, сколіоз у дітей і дорослих, радикуліт, невралгії, запалення сідничного нерва, міжхребетні грижі і протрузії, вегето-судинна дистонія, спондилолістез, стеноз, синдром хронічної втоми, головний біль (мігрень).
Лікування проводиться без обмежень у віці, без операцій, ін'єкцій, без мануальної терапії та медикаментозних засобів.
Будь яке неприродне втручання в цілісну і самостійну систему організму виключено. Це правило визначає повну відсутність побічних ефектів, повну безпеку поряд з високою результативністю та широку доступність нашої методики.
Кожен пацієнт Амбулаторії спини проходить консультацію. Під час консультації вивчається історія хвороби, результати клінічних досліджень (рентген, КТ, МРТ та ін.). Вивчивши історію хвороби пацієнта буде рекомендовано пройти індивідуальний курс лікування.
Лікування триває від 15 до 60 щоденних занять (4-7 разів на тиждень) під наглядом кваліфікованих реабілітологів амбулаторії.
Тривалість заняття залежить від діагнозу, стану пацієнта і визначається на кожному окремому занятті - від 30 хвилин до 90 хвилин.
Під час занять відсутні анаеробні навантаження, тому форма одягу для занять використовується зручна. Це можуть бути (що дозволяють повільні амплітудні рухи) спортивні штани, футболка, реглан або трикотажна блузка. Заняття на пристрої "Кипарис" проводяться без взуття, але в шкарпетках.
У Амбулаторії створена спокійна і здорова атмосфера, що дозволяє сконцентруватися на лікувальному процесі.

 

Спеціалісти

Невролог, Мануальний терапевт, Реабілітолог

Відгуки про Центр фізичної реабілітації "Амбулаторія спини"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук