Медичний порталУстановиХарківОптикаБудинок Оптики
Будинок Оптики

Будинок Оптики

Оптика

вул. Пушкінська, 42 , Харків, Харківська область
Пн-Пт: 09.00-19.00, Сб: 10.00-18.00, Нд: 10.00-17.00
+38 (057) 706-02-93
Сховати карту
Філії:
Будинок Оптики
пр-т Леніна, 7
Будинок Оптики
пл. Павловська, 5/7
Будинок Оптики
пр-т Правди, 17
Будинок Оптики
вул. Університетська, 31

Про установу

"Будинок оптики" почав свою історію 7 березня 2002 під ім'ям "Єврооптика". Тоді було відкрито 5 невеликих відділів продажу очок у торгових центрах, потім стали салонами, в яких вже був представлений повний спектр оптичних послуг, що включає перевірку зору, підбір оправ, оптичних та контактних лінз, а також були відкриті майстерні, де здійснювалася складання готових очок, їх ремонт і гарантійне обслуговування.

Будинок оптики - Давайте дружити будинками! У 2007 році компанія здійснила ребрендинг. Ставши "Будинком оптики", вона вирішила змінити свою маркетингову політику, звернувшись до своїх клієнтів з пропозицією: "Давайте дружити будинками!". Ми самі відчуваємо відчуття дому, в якому об'єднуються такі близькі і зрозумілі всім речі, як комфорт, безпека, захист і турбота. І дуже хочемо, щоб ті ж відчуття відчував наш кожен клієнт.

Ми розвивалися і обживали вже в новій якості "вдома": з кожним роком зростали - був відкритий салон в Черкасах, нові салони в Харкові - на вулиці Пушкінській, 42 та проспекті Леніна, 7, пр.Гагаріна, 181 в ТРЦ "Sun Mall" . У нашу сім'ю приходили нові співробітники (і навіть поверталися старі), наповнюючи життя компанії новими ідеями.

Ринок оптики не стоїть на місці - він динамічно розвивається: з'являються нові продукти і застосовуються передові технології. У 2007 році два салони мережі "Будинок Оптики" були обладнані приладом Relaxed Vision Terminal від ZEISS, що дозволяє з високим рівнем точності виробляти вставку очкових лінз в оправи. Нова концепція окулярної корекції зору за допомогою цього приладу носить назву «relax vision». Вона передбачає високу якість виготовлення окулярів, що забезпечує "відпочинок" очей. На даний момент всі салони "Дім Оптики" оснащені сучасним обладнанням.

Наша історія - це шлях вдосконалення своєї справи, це прагнення створення не просто магазинів з продажу окулярів, а, швидше, місця, де кожен клієнт може отримати максимально якісну послугу в області оптики.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Будинок Оптики

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук