Медичний порталУстановиОдесаОптика"Будинок оптики"
Будинок оптики

"Будинок оптики"

Оптика

вул. Пантелеймонівська, 25 , Одеса, Одеська область
+38 (0482) 39-27-77
Сховати карту
Філії:
"Будинок оптики"
вул. Дніпропетровська дорога, 93-А
"Будинок оптики"
вул. Ольгіївська, 3/5

Про установу

Компанія "Будинок оптики" створена в 2001 році. Компанія в своєму розпорядженні мережу магазинів з продажу оптики в містах Одеської області та в Одесі. Основними напрямками діяльності компанії є послуги в області оптики і офтальмології.

Основні бренди запропоновані нашою компанією на українському ринку - це Roberto Cavalli, Gianfranco Ferre, Mont Blanc, Leonardo D, Jaguar, Silhouette, Davidoff, Pol Gaspard, Christian Dior і ін

У наших магазинах представлений широкий асортимент основних лінз від провідних виробників у світі оптики: Карл Цейсс, Роденшток, Сейко, Ессілор, Корнінг.

Компанія не стоїть на місці, в наших планах розширення мережі магазинів в Одесі та області, а також розширення сфери послуг і асортименту товарів.

Відмінною особливістю наших магазинів є оснащення кабінетів лікарів-офтальмологів сучасної, високоточної і сертифікованої апаратурою для перевірки зору виробництва Японії. Замовлення для наших клієнтів виготовляються на високоякісному німецькому обладнанні професійними майстрами-оптиками, що мають за плечима більше, ніж 12-тирічний досвід роботи.

Чимало зусиль наша компанія доклала для того, щоб в кожному магазині створити індивідуальний сучасний дизайн інтер'єру, який просто радує очі наших відвідувачів.

І, звичайно, ми пишаємося нашими досвідченими продавцями-консультантами, які першими зустрічають відвідувачів і допомагають у виборі оправи, максимально відповідної рисам обличчя і стилю клієнта, а також допомагають визначитися в середовищі великого розмаїття сучасних очкових лінз.

Всі співробітники нашого згуртованого колективу постійно підвищують свій професійний рівень, беручи участь у семінарах і тренінгах, проведених провідними оптичними компаніями такими, як Карл Цейсс, Роденшток, Корнінг.

Компанія "Будинок оптики" уважно стежить за всіма новинками у світі оптики і офтальмології. Це, наприклад, лінзи для зміни кольору очей, як з корекцією, так і без корекції зору. Це і контактні лінзи для корекції астигматизму (торичні лінзи). Це і прогресивні лінзи, в яких ви зможете читати, працювати на комп'ютері, водити автомобіль і розглядати вітрини в магазині і все це в одних окулярах і однаково добре.

Запрошуємо Вас поринути в різноманітний світ окулярів, оправ та лінз разом з нами.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про "Будинок оптики"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук