Будинок дитини Ялинка

Будинок дитини "Ялинка"

Будинок дитини

вул. Аральська, 4 , Сімферополь, Крим
+38 (0652) 44-03-64
Fax: +38 (0652) 44-03-64
elo4kadom@gmail.com, elo4ka_dom@rambler.ru
Головний лікар
Хрипун Александр Яковлевич
Сховати карту

Про установу

Розрахований будинок дитини на 110 ліжок. У ньому отримують медико-соціальну і педагогічну реабілітацію діти - сироти, діти, які залишилися без батьківського піклування, мають захворювання нервової системи, порушення психіки та поведінки, слуху, зору у віці від 0 до 4-х років, і ВІЛ - інфіковані діти у віці від 0 до 7 років.

У будинку дитини "Ялинка" є 9 спарених груп, в кожній з яких знаходиться не більше 12 дітей, два ізолятора, карантинне відділення.

Умови, створені в будинку дитини дозволяють забезпечити комплексний медико-педагогічний підхід в реабілітації наших вихованців, в тому числі і дітей з обмеженими фізичними можливостями. Їм забезпечено повноцінний фізичний і психічний розвиток, проводиться постійна соціальна адаптація та підготовка до життя в суспільстві.

У всіх групах працює постійний висококваліфікований персонал, що дозволяє створити більш теплі стосунки з дітьми і понизити психологічний дискомфорт.
У будинку дитини працює постійно діюча медико-педагогічна комісія, яка визначає ступінь зрілості функціональних систем організму та рівень їх порушень у дитини і становить оптимальну індивідуальну програму медико-соціальної реабілітації.

Реабілітація дітей, що мають обмежені фізичні можливості, проводиться у відповідності з індивідуальними програмами реабілітації.

У будинку дитини наші вихованці отримують такі види реабілітації:
Медикаментозна терапія;
Лікувальна фізкультура;
Масаж;
Фізіотерапевтичне лікування;
Фітотерапія;
Ароматерапія;
Дефектологічна корекція;
Логопедична корекція;
Музична терапія;
Ортопедична корекція;
Сенсорна інтеграція;
Психологічна корекція

Спеціалісти

Педіатр, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Масажист, Фізіотерапевт, Фітотерапевт, Психолог

Відгуки про Будинок дитини "Ялинка"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук