Медичний порталУстановиСімферопольМедичний центрБагатопрофільний медичний центр "АВІЦЕННА" - Філія 1
Багатопрофільний медичний центр АВІЦЕННА - Філія 1

Багатопрофільний медичний центр "АВІЦЕННА" - Філія 1

Медичний центр

вул. 60 років Жовтня, 32 , Сімферополь, Крим
+38 (0652) 49-64-82
+38 (095) 911-36-06
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "АВІЦЕННА" - це багатопрофільний медичний центр нового покоління розташований в самому центрі Сімферополя. Ми надаємо широкий спектр медичних послуг та лабораторно-інструментальної діагностики.

Достовірно відомо, що багато захворювань, мають комплексний характер і пацієнт найчастіше може, до якого саме медичного фахівця йому слід звернутися. Принцип роботи МЦ "АВІЦЕННА" побудований на тому, щоб вирішувати завдання лікування пацієнтів в комплексі, в умовах одного медустанови, - адже, як Ви знаєте, не існує наполовину здорових людей. Доброзичливий підхід, висококваліфікований персонал і сучасне медичне обладнання - ось основні відмінності нашого центру.

Ми вирішуємо проблеми зі здоров'ям людей - проблеми, які їх турбували багато років і вирішення яких вони відкладали в "довгий ящик". Якщо Ви знаходитесь на сторінках нашого сайту, значить, одна з таких проблем все-таки, турбує Вас або Ваших близьких. Погодьтеся, важко уявити собі людину, яка просто так у вільний час “перегортає сторінки сайту медичного центру. Так що не втрачайте часу, приходьте до медичного центру "АВІЦЕННА", повірте, ми зможемо знайти спосіб допомогти Вам, як ми вже допомагали десяткам тисяч пацієнтів.

Ми зібрали команду професійних висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей мають за своєю спиною великий досвід роботи та навчання в провідних державних установах Сімферополя і Криму, в багатьох медичних центрах, в найбільших державних і приватних клініках. І що найголовніше, всі вони об'єднані спільною ідеєю - допомогти людям знайти здоров'я.

Велика діагностична база нашого центру дозволяє поставити діагноз у найкоротші терміни, що дозволяє швидко розпочати лікування та вибирати тільки найефективніші і правильні методики. Вкрай важливо розпочати лікування на етапі оборотних змін, коли досвідчений фахівець може без особливої праці розірвати порочне коло захворювання. Наш центр оснащений найсучаснішим обладнанням, якому можуть позаздрити багато медичні центри Криму й України.

Фахівці медичного центру "АВІЦЕННА" регулярно беруть участь у міжнародних конференціях, виступають на міжнародних і українських форумах, ведуть роботи по поліпшенню надання медичної допомоги пацієнтам.

Багатопрофільний медичний центр "АВІЦЕННА" надає кваліфіковану медичну допомогу у відповідності з ліцензією.

Всі кабінети нашого медичного центру оснащені діагностичним і лікувальним обладнанням останнього покоління. Оперативно поставити діагноз і своєчасно призначити лікування - головна вимога, що пред'являється до сучасного медичного закладу, яким ми намагаємося відповідати стосовно кожного пацієнта.

При необхідності в лікуванні наших пацієнтів беруть участь провідні фахівці різних профільних установ Сімферополя і Криму.

Надаються нашим центром послуги будуть надані Вам за приємними цінами Сімферополя. Відвідування медичного центру перестане для Вас бути страшним і накладними рішенням, а наші кваліфіковані співробітники зроблять все, щоб довести свій професіоналізм, зберігши Ваші фінанси і дорогоцінні нерви. Якщо у Вас з'явилися нездужання або болю, то ні в якому разі не варто зволікати, чим швидше Ви звернетеся в наш медичний центр, тим швидше Ви знайдете колишню радість життя.

Ми не схожі на одноликие медичні центри Сімферополя і звичайно на тісні і вузькоспеціалізовані медичні кабінети. Для своїх клієнтів ми створили всі умови, щоб вони відчували себе максимально затишно, а власне сучасне стерилізаційне відділення, дозволяє нам здійснювати суворий санітарно-епідеміологічний контроль на будь-яких етапах лікування.

У Криму постійно відкриваються все нові лікарські медичні кабінети і центри, Сімферополь тому не виключення і ми тільки раді такому розвитку. Завдяки збільшенню потенційних конкурентів, нам є куди прагнути і звичайно вдосконалюватися. Ми не відстаємо від прогресу в медицині, тому найсучасніші нововведення активно використовуються у нашій клініці. Сімферополь - досить велике місто і в кожному районі можна знайти медцентр з різним набором послуг, саме тому, нашим клієнтам цілодобово доступна найповніша інформація про всіх надаваних нами послуг і зрозумілий прейскурант цін, глянувши в який обов'язково з'явиться бажання нас відвідати. Ми гарантуємо вища якість надання амбулаторно - поліклінічних послуг на всіх етапах, що підтверджують тільки позитивні відгуки наших клієнтів.

Медичний центр "АВІЦЕННА" завжди дотримується свого головного принципу - це забезпечення максимального комфорту для своїх клієнтів у всіх відносинах, починаючи з затишною і розслаблюючій атмосфери, чашечки ароматної кави і закінчуючи абсолютно безболісним лікуванням.

Спеціалісти

Кардіолог, Ендокринолог, Дерматолог, Венеролог, Спеціаліст УЗД, Гінеколог

Відгуки про Багатопрофільний медичний центр "АВІЦЕННА" - Філія 1

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук