Медичний порталУстановиКиївГромадські медичні організаціїАсоціація інтервенційних кардіологів України
Асоціація інтервенційних кардіологів України

Асоціація інтервенційних кардіологів України

Громадські медичні організації

вул. Народного Ополчення, 5 , Київ, Київська область
+38 (044) 275-42-09
maksym.sokolov@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Член-кореспондент НАМН України доктор медичних наук професор Юрій Соколов, який займається інтервенційної кардіологією не один десяток років, в 2011 році створив і очолив Асоціацію інтервенційних кардіологів України.

Шановні колеги,

В останнє десятиліття в Україні сформувався новий напрямок - інтервенційна кардіологія. Напрямок, розвиток якого має змінити систему надання допомоги пацієнтам з різними формами ІХС. А головне, фахівці - інтервенційні кардіологи - стануть тим відсутньою ланкою між кардіохірургами та класичними кардіологами, якого так не вистачає для планового розвитку як кардіохірургії, так і самої кардіології. Саме ці фахівці зможуть забезпечити спадкоємність між терапевтичної частиною кардіології та кардіохірургії, оскільки саме з інтервенційних кардіологів починається інвазивне обстеження пацієнтів, і визначаються показання для подальшої інвазивної або хірургічної стратегії лікування.

В даний час українська кардіологія знаходиться на важливому і відповідальному етапі. Багато кардіологічні центри і відділення готові змінити (а деякі вже змінили) систему реперфузійної терапії пацієнтів з ГІМ. Отримали базову підготовку фахівці, які, після прийняття відповідних наказів МОЗ України щодо створення «РЕПЕРФУЗІЙНИХ центрів», готові принципово змінити систему реперфузійної терапії інфаркту міокарда та істотно знизити високі цифри смертності в стаціонарі у пацієнтів з ГКС в клініках України.

Для визначення вектора розвитку інтервенційної кардіології в Україні Асоціація інтервенційних кардіологів попросила провідних європейських експертів опублікувати свою думку щодо розвитку інтервенційної кардіології в Україні та інших країнах світу.

Вашій увазі надаються два листи відомих кардіологів Європейського Союзу, які мають величезний досвід як в організації системи підготовки фахівців, так і у впровадженні нових систем інтервенційної допомоги пацієнтам.

член правління Асоціації інтервенційних кардіологів України,
д.м.н. М.Ю. Соколов

Спеціалісти

Кардіолог

Відгуки про Асоціація інтервенційних кардіологів України

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук