Медичний порталУстановиКиївАптекаАптека "Гомеопатія доктора А.Попова №2"
Аптека Гомеопатія доктора А.Попова №2

Аптека "Гомеопатія доктора А.Попова №2"

Аптека

вул. Будівельників, 30 , Київ, Київська область
+38 (044) 503-58-35
appopova@voliacable.net
Сховати карту

Про установу

Одна з перших приватних гомеопатичних аптек в Україні . Ідея об'єднати лікарів- гомеопатів і гомеопатичну аптеку належить легендарному київському лікарю Дем'янові Володимировичу Попову. здійснити цю ідею вдалося його онукові , Антону Володимировичу Попову , в 1995 році , створивши медичний центр і гомеопатичну аптеку Попових ( до 2004 року вул. Народного Ополчення 2 ) . Сьогодні гомеопатична аптека Попових і медичний центр знаходяться на правому березі : вул. Гарматна 21 / 30 (метро "Шулявка" ) і на лівому березі : вул. Будівельників 30 (метро "Дарниця" ) .

Ми виготовляємо та реалізуємо гомеопатичні лікарські засоби з сировини провідних гомеопатичних фірм Європи ( Staufen - Pharma , Dolisos , Boiron , DHU) .

Персонал аптеки , фармацевти та провізори розташовують великим досвідом роботи в гомеопатичної фармації , аптека працює в тісній взаємодії з лікарями гомеопатичної клініки.

Приймаємо замовлення на ізготволеніе гомеопатичних засобів без передоплати.

Пропонуємо широкий вибір монопрепаратов і гарантуємо виготовлення ліків за класичним ( ганемановскому ) методом згідно з номенклатурою гомеопатичних препаратів. Можливі оптові поставки.

У торгових залах аптек № 1 та № 2 відкриті музейні експозиції , присвячені гомеопатичного методу лікування та історії гомеопатії в Україні .

Гомеопатична аптека Попових за результатами незалежного тестування серед аптечного і фармацевтичного бізнесу , входить до числа 50 -ти кращих підприємств , що виготовляють медичні препарати в Україні . Ми отримали почесний знак "Лідер в галузі виробництва фармацевтичних препаратів 2012 " за єдиною офіційною загальнодержавну програму визначення лідерів реального сектора економіки "Бізнес- рейтинг " . Гомеопатична аптека Попових відзначена бронзовою нагородою . Оцінка проводилася незалежними ексепртамі на основі вивчення 50 показників статистичної та фінансової звітності серед 300.000 підприємств України .

Спеціалісти

Лаборант

Відгуки про Аптека "Гомеопатія доктора А.Попова №2"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук