Аптека АКС

Аптека "АКС"

Аптека

вул. Академіка Заболотного, 31 , Одеса, Одеська область
Пн-Нд: 8.00 - 20.00
+38 (048) 716-27-81
Сховати карту
Філії:
Аптека "АКС"
вул. Садова 2-а, 2
Аптека "АКС"
вул. Академіка Корольова, 33
Аптека "АКС"
пр. Добровольського, 128
Аптека "АКС"
вул. Кінна, 11

Про установу

Мережа аптек "АКС" - Аптеки Якості та Сервісу - одна з перших великих регіональних аптечних мереж південного регіону України в м. Одеса. Компанія почала свою діяльність на ринку України в липні 1996 року, відкривши перший 3 аптеки. На сьогоднішній день мережа нараховує 43 аптеки, розташованих в самих різних районах м. Одеси та області.

У 2011 році з'явилися перші аптеки у форматі фарммаркета - це зручний формат аптечного сервісу: поєднання традицій класичної аптеки зі швидким і високоякісним обслуговуванням маркету. Аптеки мають відкриту зону самообслуговування, завдяки якій покупці мають можливість самостійно вибрати відповідний товар для здоров'я, отримавши при цьому кваліфіковану консультацію фахівця.

Низькі ціни, спеціальні акції і дисконтна система роблять наші аптеки доступними абсолютно для кожного! Однією з переваг, що відрізняють мережа «АКС» від інших аптек, безумовно, є кваліфікація фахівців і рівень обслуговування. Усі працівники мережі відповідають високому стандарту, щорічно проходячи відповідну атестацію та курси підвищення кваліфікації.

Наша компанія дбає про професійний та кар'єрному зростанні своїх фахівців. Багато провізори, що прийшли до нас відразу після закінчення ВНЗ і не мали досвіду роботи, підвищили свою кваліфікацію і досягли кар'єрного росту в нашій мережі. Спеціально для постійного підвищення рівня кваліфікації співробітників у компанії АКС створена внутрішня «Академія АКСпертов».

Спеціалісти

Фармацевт

Відгуки про Аптека "АКС"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук