Медичний порталУстановиКиївАптекаАптечний супермаркет "Віталюкс"
Аптечний супермаркет Віталюкс

Аптечний супермаркет "Віталюкс"

Аптека

вул. Ломоносова, 58 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 0.00-24.00
+38 (044) 593-12-06
Сховати карту
Філії:
Аптечний супермаркет "Віталюкс"
вул. Багговутівська, 17/21
Аптечний супермаркет "Віталюкс"
вул. Драгоманова, 31-Б
Аптечний супермаркет "Віталюкс"
вул. Саперно-Слобідська, 8, корп. 2
Аптечний супермаркет "Віталюкс"
вул. А.Ахматової, 16-А
Аптечний супермаркет "Віталюкс"
вул. Малиновського, 25
Аптечний супермаркет "Віталюкс"
вул. Велика Васильківська, 72
Аптечний супермаркет "Віталюкс"
вул. Луначарського, 10
Аптека "Віталюкс"
вул. Ревуцького, 42-В
Аптека "Віталюкс"
вул. Серафимовича, 7-А
Аптека "Віталюкс"
вул. Леніна, 31
Аптека "Віталюкс"
вул. Поліська, 12
Аптека "Віталюкс"
вул. Вишняківська, 13
Аптечний супермаркет "Віталюкс"
вул. Велика Окружна, 4
Аптечний супермаркет "Віталюкс"
вул. Ш.Руставелі, 15-Б
Аптека "Віталюкс"
вул. Леніна, 65
Аптечный пункт "Віталюкс"
пр-т Червонозоряний, 39-Б
Аптека "Віталюкс"
вул. Драгоманова, 1-А
Аптека "Віталюкс"
вул. Ревуцького, 13-Б
Аптека "Віталюкс"
вул. Ревуцького, 12/1
Аптека "Віталюкс"
пр-т Героїв Сталінграда, 24-А, секція 6
Аптека "Віталюкс"
вул. Павловська, 17
Аптечний пункт "Віталюкс"
вул. Отто Шмідта, 26-Б
Аптека "Віталюкс"
пр-т Повітрофлотський, 66
Аптека "Віталюкс"
вул. К.Данькевича, 14
Аптечний супермаркет "Віталюкс"
пр-т Голосіївський (40-річчя Жовтня), 15
Аптека "Віталюкс"
вул. Привокзальна, 10
Аптечний супермаркет "Віталюкс"
вул. Раїси Окіпної, 4

Про установу

Аптечна мережа " Віталюкс " працює на ринку України з 2003 року і вважає своєю головною метою забезпечення потреб населення в якісних лікарських засобах та супутніх товарах шляхом розвитку аптечної мережі , фахівці якої надають кваліфіковану фармацевтичну допомогу на основі впровадження високих стандартів та нових технологій обслуговування населення.

Після 4 років існування компанії на ринку ми сформували список своїх цінностей - того , що вважаємо важливим для себе , членів своєї сім'ї , співробітників, партнерів і всіх тих , з ким взаємодіємо і працюємо. Цінності в нашому розумінні - це те , що застосовно до індивідуумів і компанії в цілому. Співробітники нашої компанії пишаються своїми цінностями , оскільки саме вони відрізняють нас від інших аптечних установ і є основою перетворення бізнесу в компанію з "людським обличчям" .

Наші Цінності:

1 . Орієнтація на клієнта.

Допомогти людям і турбота про здоров'я кожної клієнта - це філософія нашої діяльності , що об'єднує весь наш колектив . Наше завдання перетворити кожну нашу аптеку в центр фармацевтичної допомоги , де кожної людини зацікавлено вислухають , дадуть повний і обгрунтований рада , нададуть кваліфіковану допомогу , своєчасно донесуть інформацію про тенденції фармацевтичного та косметичного ринку . Ми прагнемо забезпечити максимальний комфорт нашим покупцям , зробити покупку швидкою і зручною. З цією метою ми впровадили комплекс додаткових послуг - замовлення , резервування медикаментів по телефону , доставку у зручний для клієнта час і місце.

Мережею аптек "Віталюкс" підтримується єдиний стандарт обслуговування , заснований на індивідуальному підході до кожного покупця , який базується на 9 "золотих" правилах якісного обслуговування .

2 . Якість .

Ми піклуємося про здоров'я і красу кожного клієнта і іміджі нашої компанії , тому пропонуємо тільки сертифіковані та зареєстровані препарати від кращих світових виробників , косметику відомих брендів і несемо за це повну відповідальність . Ми з упевненістю це стверджуємо , оскільки закуповуємо товари тільки у офіційних дистриб'юторів , що мають всі необхідні ліцензії , сертифікати , гігієнічні висновки на їх товари, а значить , можливість появи фальсифікованої продукції повністю виключена. Кожен наш співробітник розуміє , що здоров'я - найцінніше , що є у людини , і ризикувати їм не в наших правилах.

3 . Конфіденційність .

Ми гарантуємо нашим покупцям конфіденційність ділової інформації , а саме нерозголошення їх особистісних даних і даних про вчинені ними покупках.

4 . Довіра , відкритість і чесність.

Довіра покупців і бізнес партнерів , довгострокові відносини для нас важливіше одноразової вигоди.

Ми прагнемо бути відкритими і чесними по відношенню до наших покупців , бізнес партнерам і співробітникам , постійно надаючи їм достовірну і повну інформацію про тенденції фармацевтичного ринку , діяльності компанії та бізнесу в цілому через канали внутрішньої і зовнішньої комунікації . При цьому беремо до уваги свої зобов'язання щодо конфіденційності ділової інформації . Ми відкриті для діалогу з покупцями і партнерами і з вдячністю врахуємо всі побажання та зауваження у справжній і майбутній роботі.

5 . Інновації.

Ми прагнемо бути лідером на роздрібному фармацевтичному ринку і тому завжди повинні бути на крок попереду своїх конкурентів. Ми постійно стежимо і впроваджуємо в нашій компанії нові розробки фармацевтичного ринку , нові технології ведення бізнесу , що і є однією з важливих складових нашого успіху. У нас завжди є щось новеньке. Ми ретельно стежимо за станом ринку і постійно виявляємо його потреби. Ми вивчаємо попит споживачів , а наші фахівці кілька разів на рік беруть участь в закордонних виставках , щоб привезти для Вас краще.

6 . Професіоналізм .

Наша компанія - це команда професіоналів та однодумців , робота якої побудована на етичних стандартах ведення бізнесу. Кожен наш співробітник прагне до досконалості і зростанню професійної компетенції . Своєю працею , системою організації бізнесу і стилем його бачення ми демонструємо можливість стабільної , високоякісної роботи на основі високих професійних стандартів на благо населення України . Ми працюємо для для тих , хто не тільки хоче перемогти хвороби і нездужання , а й для тих , хто здоровий і постійно прагне піклуватися про здоров'я , працездатності і красі.

7 . Позитивний настрій .

Аптечна мережа " Віталюкс " перетворює буденний похід в аптеку на задоволення для покупця , оскільки , крім широкого асортименту завжди в наявності спеціальні акції , розіграші , сюрпризи , лотереї. Відкриття кожного нового об'єкта - свято для нас і для вас , а значить , будуть розіграні цінні призи , вручені чудові подарунки - ніхто не піде без гарного настрою і маси корисностей для своєї родини!

Якщо ці 7 цінностей не переконали Вас у тому , що " Віталюкс " - це компанія " з душею " , тоді швидше приходьте в наші аптечні супермаркети , аптеки , кіоски , і Ви самі побачите , що написані тут слова знаходять своє підтвердження в реальній роботі .

Ласкаво просимо до нас!

Спеціалісти

Лаборант

Відгуки про Аптечний супермаркет "Віталюкс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук