Медичний порталУстановиЗапоріжжяМедичний центр АМД Лабораторії - Запоріжжя
 АМД Лабораторії - Запоріжжя

АМД Лабораторії - Запоріжжя

Медичний центр , Лабораторія

вул. Сталеварів, 13, пом.№72 , Запоріжжя, Запорізька область
Пн.-Пт.: 10.00 - 20.00 Сб.: 11.00 - 17.00
+38 (0612) 236-10-35
+38 (0612) 236-10-27

+38 (050) 193-62-79
Сховати карту
Філії:
АМД Лабораторії - Дніпропетровськ
вул. Набережна В.І. Леніна, 9
АМД Лабораторії
вул. Білоруська, 30
АМД Лабораторії - Одеса
вул. Пушкінська, 27 (2 поверх)

Про установу

Більше 15 років на ринку медичних послуг

Медичний центр АМД Лабораторії працює в Запоріжжі з 2000 року. Центр є представництвом мережі центрів АМД Лабораторії працюють більш ніж в 32 містах Росії, Європи і США.

Здорові і красиві волосся - найважливіша умова бездоганної зовнішності і для чоловіків, і для жінок. Щоб отримати такий результат , про волосся потрібно регулярно піклуватися, а при перших же тривожних симптомах звертатися за допомогою до професіоналів. Якщо Вас турбують лупа, підвищена жирність волосся, свербіж, наслідки фарбування або хімічної дії волосся, пошкодження волосся (ламкість, посічені кінчики), тьмяність волосся, порідшання, облисіння, випадання волосся, то МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ!

АМД Лабораторії - консультації кваліфікованих лікарів-трихолог з використанням сучасних методів діагностування (включаючи комп'ютерну діагностику і мікроскопію волоса). Індивідуальна програма для кожного пацієнта, що включає підбір засобів гігієни, нанесення лікарських препаратів і лосьйонів рослинного походження, корекція харчування, додаткові призначення на дослідження.

АМД Лабораторії - безкоштовне диспансерне спостереження після курсу лікування (періодичне спостереження у Вашого лікаря), підтримуюча терапія.

АМД Лабораторії - додаткові послуги фізіотерапії, квантової терапії, озонотерапії волосся, мезотерапії (ін'єкційне введення лікувальних коктейлів в шкіру голови), точковий масаж.

АМД Лабораторії - дерматокосметологічні процедури з застосуванням унікальної косметики АМД БІОЛАЙН, антицелюлітні програми (озонотерапія), ін'єкційні методики (ботокс, біоревіталізація, контурна пластика).

МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ!

Фахівці

Трихолог

Спеціалісти

Трихолог

Відгуки про АМД Лабораторії - Запоріжжя

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук