АМД Лабораторії

АМД Лабораторії

Лабораторія , Косметологія, Медичний центр

вул. Білоруська, 30 , Київ, Київська область
Пн.-Пт.: 10.00 - 20.00 Сб.: 11.00 - 17.00
+38 (044) 489-38-92
+38 (044) 505-62-32
Сховати карту
Філії:
АМД Лабораторії - Запоріжжя
вул. Сталеварів, 13, пом.№72
АМД Лабораторії - Дніпропетровськ
вул. Набережна В.І. Леніна, 9
АМД Лабораторії - Одеса
вул. Пушкінська, 27 (2 поверх)

Про установу

АМД технологія - це успішне об'єднання ефективності самих сучасних препаратів для лікування волосся і шкіри голови і найбагатшого досвіду російських і українських лікарів, що зберегли унікальне поєднання фундаментальної освіти і уважного ставлення до проблем пацієнта.

У медичному центрі "АМД Лабораторії" кращі фахівці, сучасні методи діагностики, ефективні препарати і вдосконалені технології. Тут проводять лікування волосся і таких проблемних станів як облисіння, порідіння, лупа, свербіж і почервоніння на шкірі волосистої частини голови. Лікування проводиться комплексно у поєднанні з косметичними процедурами, фізіотерапевтичними впливами і застосуванням сучасних гігієнічних засобів по догляду за волоссям під постійним наглядом лікарів-спеціалістів.

Також проводиться комп'ютерна діагностика захворювань волосся і шкіри голови; оцінка стану цибулинного апарату волосся, взятих з проблемних зон; аналіз стану шкіри волосистої частини голови і волосся на момент звернення; скринінг, що включає загальний аналіз стану волосся і шкіри голови пацієнта, а також рішення принципового питання про можливість і доцільність лікування, орієнтація пацієнта на необхідність консультації лікарів фахівців і додаткового обстеження організму.

Дермато косметологія АМД Лабораторії - це широкий комплекс послуг для догляду за шкірою обличчя! Комплексні програми АМD BIOLINE, що включають в себе догляд за проблемною шкірою, Anti-age омолодження, хімічні пілінги, лікування вугрового висипу, експрес-догляд, допоможуть вам досягти бажаного результату! Це терапевтична косметологія майбутнього! Вона доступна Вам вже зараз! У нас існують програми спеціально для чоловіків, а так само процедури для в'янучої шкіри.

Фахівці

Трихолог

Косметолог

Спеціалісти

Дерматолог, Трихолог, Косметолог, Масажист

Відгуки про АМД Лабораторії

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук