Медичний порталУстановиДніпропетровськМедичний центрАМД Лабораторії - Дніпропетровськ
АМД Лабораторії - Дніпропетровськ

АМД Лабораторії - Дніпропетровськ

Медичний центр , Лабораторія

вул. Набережна В.І. Леніна, 9 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 767-23-04
+38 (056) 732-46-65
Сховати карту
Філії:
АМД Лабораторії - Запоріжжя
вул. Сталеварів, 13, пом.№72
АМД Лабораторії
вул. Білоруська, 30
АМД Лабораторії - Одеса
вул. Пушкінська, 27 (2 поверх)

Про установу

Медичний центр АМД Лабораторії Дніпропетровськ успішно працює з 2006 року.

З 2006 року Медичний центр АМД Лабораторії дарує пацієнтам здоров'я і красу волосся. Трихологи АМД Лабораторії відомі своїми здобутками вже більш, ніж в 30 містах світу. Секрет успіху нашого медичного центру - в поєднанні ефективних засобів лікування і профілактики хвороб волосся , кваліфікованої роботи досвідчених професіоналів - лікарів трихолог - з індивідуальним підходом і турботою про кожного пацієнта. Унікальні, що не мають аналогів лінійки лікувальних засобів для догляду за волоссям, розроблені фахівцями медичного центру, дозволяють з успіхом проводити профілактику і лікування випадіння волосся та інших хвороб.

Лікування волосся в Медичному центрі АМД Лабораторії починається з первинної консультації лікаря; продовжується аналізом стану волосся і шкіри голови, а також усього організму, постановкою діагнозу і визначення можливості і доцільності лікування в цьому медичному центрі, призначенням індивідуально підібраного комплексу засобів і методик для лікування захворювання волосся і закінчується повним звільненням від хвороби.

Рідко кого сьогодні не турбують себорея, випадання волосся, їх надмірна сухість або жирність, розсічені кінчики або витончення волосся. І навіть якщо ви належите до щасливчиків, яким вдалося уникнути хвороб волосся, все ж приходьте в Медичний центр АМД Лабораторії, щоб визначити в якому стані знаходяться ваші волосся, трихолог за результатами дослідження підбере для вас комплекс препаратів по догляду за волоссям, який вбереже вас від проблем з шевелюрою в майбутньому.

Трихологія. Лікування волосся

Трихологи АМД Лаборатрии Дніпропетровськ, готові надати вам кваліфіковану медичну допомогу в лікуванні волосся і шкіри голови. Для лікування волосся і шкіри в АМД Лабораторії застосовуються виключно новітні методики і технології. Ми готові запропонувати вам лікування волосся за допомогою унікальної методики - озонотерапія (лікування волосся із застосуванням киснево-озонової суміші).

Для лікування волосся трихолог призначає фізіотерапевтичні процедури, із застосуванням апаратів квантової терапії РИКТА і СКЭНАР. Так само в АМД Лаборатори ви можете скористатися процедурами загального масажу і масажу шийно-комірцевої зони, дані процедури ідеально поєднуються з медикаментозним лікуванням.

Відгуки про АМД Лабораторії - Дніпропетровськ

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук