Медичний порталУстановиДніпропетровськСтоматологіяА2 прогресивна стоматологія
А2 прогресивна стоматологія

А2 прогресивна стоматологія

Стоматологія

вул. Гоголя, 14-А , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 7447222
+38 (067) 7440222
A-2@MAIL.COM
Сховати карту

Про установу

 Перша клініка, авторизированная лідером світової стоматології - компанією Planmeca OY finland.gif.

 Подібно високій моді або високої кухні , ми створили “високу стоматологію” - для найбільш вимогливих і розбірливих, для тих, хто не сприймає компромісів і півзаходів, щодо якості та комфорту, для тих, хто знає ціну своєму часу і бажає тільки найкращого для себе і своїх близьких.

 З першого дня, ми виключили будь-які прояви посередності і узкомыслия, створюючи новий формат, ламаючи стереотипи, змінюючи концепцію. Зібравши воєдино досвід кращих зарубіжних клінік, ми відразу орієнтувалися на якісно новий рівень для Української стоматології.

 Враховуючи індивідуальні особливості та побажання кожного, команда A2 Clinic докладає максимум зусиль для створення атмосфери довіри і комфорту. Разом з тим, європейський підхід комплексної діагностики і повноцінного лікування у межах однієї клініки, є додатковою перевагою.

 Наша ідеологія передбачає не лише високий професіоналізм, але і першокласний сервіс. Не варто забувати, що все робиться тільки заради Вас, і Ви завжди перебуваєте в центрі уваги.

 Концепція нашої роботи змінює звичні стереотипи стоматологічного лікування, при цьому ставлячи нові стандарти якості та обслуговування: лікування без болю, відсутність черг, гнучкий графік роботи, а також багато інших приємних дрібниць, які піднімають настрій...

 A2 - це всерйоз і надовго. Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів-друзів.

 Приходьте і переконайтеся - Вам завжди будуть готові прийти на допомогу в прийнятті правильного рішення, при цьому залишаючи вибір тільки за Вами. 

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про А2 прогресивна стоматологія

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук