Медичний порталУстановиЧернівціМедичний центрМедичний центр лікування безпліддя Клініка професора Юзька О.М.
Медичний центр лікування безпліддя Клініка професора Юзька О.М.

Медичний центр лікування безпліддя Клініка професора Юзька О.М.

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

вул. О. Боярка, 1а , Чернівці, Чернівецька
+38 (0372) 58-55-11
+38 (066) 630-40-50
+38 (096) 40-40-405
reprod.cv@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Історія становлення та успіху
Перша згадка про створення Центру репродуктивної медицини на Буковині в Чернівцях відноситься до лютого 1995 року. Біля витоків створення перебував професор Олександр Михайлович Юзько, який на той час займав посаду завідувача кафедрою акушерства і гінекології № 1 Чернівецького державного медичного інституту (надалі Буковинська державна медична академія, нині Буковинський державний медичний університет).

Перша думка про створення Центру репродуктивної медицини мала на меті створення державної структури при медінституті з госпрозрахунковим компонентом. Відповідно в травні 1995 року вийшов наказ про створення Центру репродуктивної медицини при Чернівецькому медінституті на базі кафедри акушерства і гінекології № 1. Почалася робота пошуку приміщення під Центр репродукції, фахівців, апаратури та інше.

 Станом на 1997 рік в ЦРМ входять поліклінічне та стаціонарне відділення.

 поліклінічне відділення
 (вул. Гребінки, 9)
       
    Для розширення діяльності в галузі репродуктивної медицини 24.04.1997 р. організовано колективний заклад охорони здоров”я  „Лабораторія репродуктивної медицини”, який на основі договору з Буковинською державною медичною академією розташувався в приміщені 4 поверху по вул. Гребінки,9. В 1998 році КЗОЗ „Лабораторія репродуктивної медицини” отримала ліцензію МОЗ України на проведення медичної практики. Це був період становлення репродуктивної медицини на Буковині.

 Центр репродуктивної медицини та КЗОЗ „Лабораторія репродуктивної медицини” активно співпрацювали до грудня 2002 року. Народжені сотні дітей після штучного запліднення ін вітро (IVF, EKO). ЦРМ та КЗОЗ „ЛРМ” набули визнання в Україні та за її межами.

 Негативною стороною в історії ЦРМ та КЗОЗ „ЛРМ” є період з 01.04.2002 року до кінця грудня 2002 року, коли вони були переведені з приміщення вул. Гребінки,9 (сьогодні вул. П.Целана) в приміщення БДМА по  бульв. Героїв Сталінграда,11, яке не функціонувало. В грудні 2002 року в односторонньому порядку БДМА було розірвано Угоду при співробітництво і КЗОЗ „ЛРМ” вимушений був шукати інше приміщення.

З 01.02.2003 року КЗОЗ „ЛРМ” продовжив роботу в орендованому приміщенні Вузлової клінічної лікарні ст. Чернівці по вул. Червоноармійській,226. Це період  „зрілості” колективу та його справи. Активно впроваджуються в роботу нові репродуктивні технології, оновлюється апаратура та оснащення.

 В березні 2009 року КЗОЗ „ЛРМ”, який відомий в Україні та за її межами як Буковинський центр репродуктивної медицини переїхав у новий корпус по вул.. О.Боярка,1А, який розташований на території Обласної клінічної лікарні в центрі м. Чернівці поряд з готелем „Буковина” та мальовничим парком культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка.
 
 В 2010 році КЗОЗ „Лабораторія репродуктивної медицини” перереєстровано в КЗОЗ „Медичний центр лікування безпліддя” – Клініка професора Юзька Олександра Михайловича.
 
В 2011 році відкрито амбулаторне відділення Центру та стаціонар на 7 ліжок, новий операційний блок.
 
    Для зручності пацієнтів та медичного персоналу облаштована кімната, де можна відпочити, випита чай і каву.

Для занять з лікарями облаштовна навчальна кімната з необхідною комп\'ютерною технікою та лапароскопічним тренажером, на якому лікарі відпрацьовують навички лапаро- та гістероскопічних операцій.
 
    Сьогодні це медичний заклад, який надає всі види медичної допомоги в галузі репродуктивної медицини:

    Запліднення ін вітро (IVF, ЗІВ, EKO)
    Інтрацитоплазматичне введення одного спермія в яйцеклітину (ICSI)
    Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка чи донора
    Програми донації ооцитів та сурогатного материнства
    Кріопрограми по заморозці та зберіганню статевих клітин та ембріонів
    Всі види лапароскопічних та гістероскопічних операцій
    Урологія, андрологія, сексологія
    Лабораторна діагностика
    Кольпоскопія, радіохвильова терапія шийки матки
    Діагностика та лікування іншої гінекологічної патології
    УЗД, кардіотокографія, комп\'ютерна доплерометрія та доплерографія

Фахівці

Репродуктолог

Акушер

Гінеколог

Еметолог

Уролог

Андролог

Спеціалісти

Андролог, Сексолог / сексопатолог, Уролог, Гінеколог, Акушер, Еметолог, Репродуктолог

Відгуки про Медичний центр лікування безпліддя Клініка професора Юзька О.М.

Ірина

17.03.2017 в 18:55

Не йдіть до Юзька та його жінки Тамари! Це аферисти, які витягують останню копійку з тебе. З\'ясуйте статистику з успішності ЕКО. Це ганьба.... Краще поїхати до Львова (Палига) чи у Тернопіль (Хміль).\r

Додати відгук