Медичний порталЛікаріКиївХірургЗосима Вілена Анатоліївна
Зосима Вілена Анатоліївна

Зосима Вілена Анатоліївна

Хірург Ендоскопіст

Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр "ГВКГ"
Київська область, Київ
Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр "ГВКГ", вул. Госпітальна, 18
Стаж роботи:
35 років
+38 (044) 529-70-95
+38 (044) 522-95-89
+38 (044) 521-84-86
Сховати карту

Про лікаря

Загальний лікарський стаж 30 років, ендоскопічний стаж 20 років.
У 1992 році закінчила лікувальний факультет Київського медичного інституту. У 1994 році закінчила клінічну ординатуру за спеціальністю "хірургія з циклом ендоскопія" на базі інституту хірургії та трансплантології академії наук України ім .. акад. А.О.Шалімова при КМАПО.
З вересня 1994 року працює лікарем-ендоскопістом в ГВМКЦ "ГВКГ" на посаді завідувача кабінетом променевої діагностики та малоінвазивних втручань.
Неодноразово проходила курси удосконалення та підвищення кваліфікації лікарів: тематичне удосконалення "Лапароскопічна хірургія" УВМА, "Вибрані питання трансфузіології" КМАПО; спеціалізація "УЗД" УВМА; отримала першу кваліфікаційну категорію з хірургії, має вищу кваліфікаційну категорію з ендоскопії.
У травні 2008 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Ендосонографія в діагностиці та лікуванні ускладненої жовчнокам'яної хвороби» і отримала науковий ступінь кандидата медичних наук.
Має 27 опублікованих статей, 7 доповідей у ​​тому числі на міжнародних конференціях, 1 стендова доповідь, 1 патент.
Володіє наступними ендоскопічними методиками: фиброгастродуоденоскопия з біопсією, поліпектомію, видаленням сторонніх тіл, гемостаз при кровотечах, ендосонографічні дослідження. Колоноскопія з біопсією, поліпектомію, проведення колоноскопії в NBI режимі, колоноскопія з збільшенням (ZOOM). Ректороманоскопія. Лапароскопічні втручання при різних нозологіями.

Відгуки про лікаря Зосима Вілена Анатоліївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук