Медичний порталЛікаріДніпропетровськТерапевтЗолотозубова Світлана Олександрівна

Золотозубова Світлана Олександрівна

Терапевт Дієтолог

Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
м. Дніпропетровськ
doctor@dietolog4you.com.ua

Про лікаря

Самое наше найбільше багатство - це здоров'я! Зв'язок здоров'я населення з умовами та якістю харчування розуміли багато найдавніші народи і приділяли цьому чимало уваги. 

У сучасному світі за останні десятиліття інтерес до дієтології надзвичайно виріс і став актуальний, як ніколи. Екологічна ситуація і виникнення багатьох хвороб змушує задуматися про якість життя людини. Організація правильного харчування - це величезна можливість жити довго і в здоров'ї. Хотілося б відзначити, що виникнення багатьох захворювань можна не тільки попередити, але і привести вже наявну хворобу в більш стабільний стан або навіть вилікувати! Якщо ж говорити про вплив здорової їжі на красу нашого тіла, ми прийдемо до висновку, що зовнішній вигляд шкіри, волосся, нігтів помітно відрізняється при вживанні потрібних продуктів для організму. Людина, яка починає вести здоровий спосіб життя перестає відчувати втому, нездужання, слабкість і невдоволення життям в цілому. У здоровому тілі - здоровий дух! 

Я, як лікар терапевт-дієтолог, зроблю все можливе, щоб Ваше життя стало яскравішим і прекрасніше, шляхом організації та корекції раціону харчування, а також освіти в галузі дієтології!

http://dietolog4you.com.ua/dietolog-dnepropetrovsk/

Відгуки про лікаря Золотозубова Світлана Олександрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук