Медичний порталЛікаріКиївАнестезіологЗінковец Сергій Миколайович
Зінковец Сергій Миколайович

Зінковец Сергій Миколайович

Анестезіолог

Медична мережа "Добробут"
Київська область, Київ
Підрозділ "Стаціонар" Медичної мережі "Добробут", пр. Комарова, 3, корп. 5.
Стаж роботи:
11 років
+38 (044) 495-2-888
Сховати карту

Про лікаря

Освіта: Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова.
Учасник науково-практичної конференції "Проблемні питання анестезіології та інтенсивної терапії на сучасному етапі", Київ 2007; симпозіуму "Сучасні проблеми медицини невідкладних станів", Київ 2009; учасник Європейської школи анестезіологів в Україні, "Невідкладна медицина. Кров і переливання крові", Київ 2009.
Наукові публікації: співавтор статті "Грубе порушення водно-електролітного і кислотно-лужного балансу на тлі декомпенсованого пилоростеноза шлунка". Клінічний ординатор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика.
Пріоритетні напрямки діяльності: анестезіологічне посібник хворим (загальна і регіонарна анестезія). Інтенсивна терапія хворих що у критичному стані (відділення реанімації та інтенсивної терапії). Інтенсивна терапія хворих з важкими кардіологічними захворюваннями (ІХС - нестабільна стенокардія, інфаркт міокарда, порушення ритму серця, серцева недостатність), а також хворих з хірургічною, акушерсько - гінекологічної, неврологічної та терапевтичної патологіями.

Відгуки про лікаря Зінковец Сергій Миколайович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук