Здан Олена Іванівна

Здан Олена Іванівна

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина) Кінезітерапевт

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
15 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Напрями: реабілітація після інсульту
Я закінчила факультет фізичної реабілітації Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" (м. Житомир). Пройшла курс підготовки з фізичної реабілітації за канадською та голландською програмами.
З 2006 року працювала в ЖОЛС Црз "Дениші" у Житомирській області на посаді фахівця з фізичної реабілітації. У 2008 році пройшла повний курс навчання за програмою "Юмейхо-терапія" на базі медичного інституту Української Асоціації народної медицини (м. Київ). У 2009 році отримала першу сходинку за "Юмейхо-терапії".
Володію методами обстеження та фізичної реабілітації неврологічних хворих. Використовую в роботі методи Бобата, Кабота, займаюся відновленням рухової активності (навчаю пацієнтів після інсульту сидіти, стояти, ходити). Займаюся проблемами спастики і утворення патологічних поз у хворих після інсульту. Є фахівцем з питань ортезування та підбору засобів для переміщення для пацієнтів після інсульту і травм. Член Української асоціації фахівців з фізичної реабілітації. Впевнена, що в житті немає нічого неможливого!

Відгуки про лікаря Здан Олена Іванівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук