Медичний порталЛікаріЗапоріжжяОфтальмолог (окуліст)Завгородня Наталія Григорівна
Завгородня Наталія Григорівна

Завгородня Наталія Григорівна

Офтальмолог (окуліст) Хірург

Запорізька область, Запоріжжя
Клініка сучасної офтальмології "ВІЗУС", вул. Космічна, 114
Стаж роботи:
31 рік
+38 (061) 219-04-40
info@visus.ua

Про лікаря

Завгородня Наталія Григорівна - доктор медичних наук, професор, завідуюча кафедрою офтальмології Запорізької медичної академії післядипломної освіти (ЗМАПО), член Українського Товариства офтальмологічний Хірургів, член Української глаукомної Асоціації, член Європейського та Американського товариства катарактальних і рефракційних хірургів.

Працює в системі охорони здоров'я з 1987 р., після успішного закінчення Запорізького мед. інституту, починаючи з посади поліклінічного лікаря, асистента кафедри, доцента і після успішного захисту докторської дисертації - професора, завідуючи кафедрою офтальмології ЗМАПО.

Під керівництвом Наталії Григорівни у 1997 р. організований і активно розвивається Запорізький Центр відновлення зору ТОВ "ВІЗУС".

Професор Завгородня Н.Г. є автором двох монографій "Первинна глаукома.Новий погляд на стару проблему" і "Сучасні методи лікування та діагностики ішемічного синдрому очі", а також більше 200 наукових публікацій і 15 патентів на винаходи.

Вона є науковим керівником п'яти захищених і п'яти виконуваних кандидатських дисертацій. Наталія Григорівна активний офтальмохірург, що впроваджує нові методи і технології в діагностику та лікування різних очних захворювань. У рік вона виконує близько 500 факоемульсифікації катаракт, більше 200 операцій при глаукомі і більше 250 інших операцій на очах.

Крім лікувальної та хірургічної практики Завгородня Наталія Григорівна веде активну громадську роботу, є депутатом міськради.

 

Відгуки про лікаря Завгородня Наталія Григорівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук