Медичний порталЛікаріМиколаївКардіологЗавгородня Алла Борисівна

Завгородня Алла Борисівна

Кардіолог

Миколаївський медичний центр "Арніка"
Миколаївська область, Миколаїв
Миколаївський медичний центр "Арніка", вул. Інженерна, 30-А
Стаж роботи:
23 роки
+38 (0512) 58- 35- 85,
+38 (0512) 72- 20- 02
Сховати карту

Про лікаря

У 1985 році закінчила середню загальноосвітню школу в м. Кіровограді із золотою медаллю і в тому ж році вступила до Одеського медичного інституту ім. М.І.Пирогова на лікувальний факультет , який закінчила з червоним дипломом у 1991 році.

З 1993 по 1995 роки проходила інтернатуру по терапії на базі Миколаївської обласної лікарні .

Займається функціональної діагностикою в кардіології з 1995 року. У 1995 - 1996 рр. . під час навчання в магістратурі освоїла методику ЧСЕС серця.

З 1995 року працювала лікарем приймального відділення Миколаївської обласної лікарні , лікарем функціональної діагностики обласного кардіологічного диспансеру та обласного лікарсько -фізкультурного диспансеру.

З 1995 по 1996 роки навчалася в магістратурі по терапії на базі філії кафедри терапії № 2 факультету удосконалення лікарів Одеського медичного інституту , продовжуючи працювати в цей же час лікарем приймального відділення Миколаївської обласної лікарні і лікарем функціональної діагностики обласного кардіодиспансеру .

По закінченні магістратури захистила роботу " Набряки в клініці внутрішніх хвороб: етіологія , патогенез , немедикаментозні методи лікування " .

З 1996 року працювала лікарем приймального відділення Миколаївської обласної лікарні , продовжуючи працювати лікарем функціональної діагностики обласного кардіодиспансеру .

З 1997 року повністю перейшла в кардіологічне відділення обласної лікарні і працює в обласному кардіоцентрі лікарем- кардіологом і лікарем функціональної діагностики. Під час роботи освоїла проведення різних фармакологічних , рефлекторних ЕКГ - проб , а також велоергометрії . З 1998 року займаюся добове моніторування ЕКГ і АТ.

1998 рік - спеціалізація з кардіології на базі Національної медичної академії післядипломного навчання (кафедра кардіології та функціональної діагностики КНДІ кардіології ім М.Д.Стражеска . ) . Там же пройшла курси на робочому місці " Невідкладні стани в кардіології" на базі кафедри невідкладної кардіології КНДІ ім. М.Д.Стражеска та курси з надання невідкладної допомоги на догоспітальному етапі на базі Українського науково -практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

1999 - Курси тематичного удосконалення " Функціональна діагностика в кардіології » в Харківській медичній академії післядипломного навчання .

2002 - Тематичне удосконалення "Холтерівське моніторування ЕКГ " в Санкт -Петербурзі.

2004 - Прнімать участь у V Всеросійській конференції " Холтерівське моніторування ЕКГ та АТ " у Санкт -Петербурзі.

2008 - Цикл тематичного удосконалення " Добове моніторування ЕКГ та АТ " на кафедрі кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломного навчання ім. Щупіка на базі Київського міського Центру серця.

2009 - Цикл тематичного удосконалення "Сучасні методи лікування аритмій серця " на кафедрі кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломного навчання на базі КНДІ кардіології ім. М.Д.Стражеска .

2010 - Брала участь у ХI Всеросійському конгресі " Холтерівське моніторування ЕКГ та АТ " у м. Новгороді.

В даний час має вищу категорію з кардіології і я категорію з функціональної діагностики. Є головним спеціалістом з функціональної діагностики Миколаївської області і працює лікарем- кардіологом і лікарем функціональної діагностики Миколаївського медичного центру Арніка.

Відгуки про лікаря Завгородня Алла Борисівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук