Медичний порталЛікаріКиївОтоларинголог (ЛОР)Зарицька Ірина Станіславівна
Зарицька Ірина Станіславівна

Зарицька Ірина Станіславівна

Отоларинголог (ЛОР)

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
info@oberigclinic.com
Сховати карту

Про лікаря

З квітня 1989 р. - співробітник відділу запальних захворювань ЛОР-органів Інституту отоларингології ім. О. С. Коломійченка. У 1997 р. захистила кандидатську дисертацію, присвячену проблемі консервативного лікування хронічного гнійного гаймориту. З 2005 - провідний науковий співробітник відділу запальних захворювань ЛОР-органів. В даний час під керівництвом чл.-кор. АМНУ професора Д. І. Заболотного працює над докторською дисертацією, в якій вивчаються можливості підвищення ефективності діагностики та лікування грибкових синуситів.
У 2000 р. на з'їзді Українського науково-медичного товариства оториноларингологів обрана членом президії правління товариства, є секретарем товариства по теперішній час.
За час навчання в інтернатурі та роботи у відділенні запальних захворювань ЛОР-органів Інституту отоларингології набула досвіду консервативного і хірургічного лікування пацієнтів з різною патологією порожнини носа, приносових пазух, глотки, гортані, вуха.
Основні напрямки практичної та наукової діяльності - діагностика і лікування захворювань порожнини носа і навколоносових пазух (ринология).
Область особливого інтересу - функціональна ендоскопічна хірургія порожнини носа і навколоносових пазух. Методикою виконання ендоскопічних втручань навчалась на різноманітних курсах і семінарах (деякі з них представлені нижче):
1997 - III Російський курс "Сучасна ендоназальна функціональна хірургія", м. Ярославль (Росія).
2000 - The 4th European congress of ORL, H & NS, Berlin (Germany (Speaker).
2004 - The XX Congress of European Rhinologic Society (ERS) and XXIII International Symposium of Immunologic and Allergic Diseases of the Nose (ISIAN). Інструктивні курси (Instructional courses) "Ринопластика", "Функціональна ендоскопічна хірургія порожнини носа і навколоносових пазух", "Помилки та ускладнення у функціональній ендоскопічній хірургії порожнини носа і навколоносових пазух".
2005 - The 3rd biennial International instructional Milano Masterclass (Мілан, Італія), - ендоскопічна мікрохірургія порожнини носа, навколоносових пазух і підстави черепа; ринопластика.

Відгуки про лікаря Зарицька Ірина Станіславівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук