Медичний порталЛікаріКиївСпеціаліст УЗДЗагоруйко Олег Дмитрович
Загоруйко Олег Дмитрович

Загоруйко Олег Дмитрович

Спеціаліст УЗД

Медична мережа "Добробут"
Київська область, Київ
Клініка "Ісіда", б-р Івана Лепсе, 65. Підрозділ "Стаціонар" Медичної мережі "Добробут", пр. Комарова, 3, корп. 5.
Стаж роботи:
25 років
+38 (044) 495-2-888
+38 (044) 483-82-87
0 (800) 60-80-80
info@isida.ua
Сховати карту
Інші місця роботи:
Медична мережа "Добробут"
пр-т Повітрофлотський, 38
Клініка ISIDA Медмістечко
б-р Івана Лепсе, 65

Про лікаря

Загоруйко Олег Дмитрович має першу кваліфікаційну категорію, є членом Асоціації лікарів ультразвукової діагностики та Асоціації інтервенційної радіології та ендоваскулярної хірургії.

Лікар регулярно бере участь у науково-практичних конференціях. Був учасником таких конференцій і тренінгів: "Сучасні технології в ультразвуковій діагностиці патології внутрішніх органів, судин і м'яких тканин. Актуальні питання ультразвукової діапевтікі", "Актуальні питання ультразвукової діагностики", "Ультразвукова діагностика з допплерографією в гінекології", "Ультразвукова діагностика захворювань сечостатевої системи . Ультразвукова діагностика органів черевної порожнини в урогенітальної медицині ".

Загоруйко Олег у 2008 році отримав сертифікат учасника семінару МАЕХІР "Десятирічний досвід емболізації маткових артерій при фіброміомі". Лікар в 2005 році брав участь у ХХI з'їзді хірургів України.

Пріоритетні напрямки практичної діяльності: ультразвукова діагностика ОЧП, нирок, малого тазу, щитовидної залози, тазостегнових суглобів у дітей. Пункційні та інтервенційні втручання під контролем УЗ.

Відгуки про лікаря Загоруйко Олег Дмитрович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук