Медичний порталЛікаріХарківХірургТележний Андрій Сергійович
Тележний Андрій Сергійович

Тележний Андрій Сергійович

Хірург Ендоскопіст

Харківська область, Харків
ХНМУ, Кафедра загальної хірургії №1 просп. Леніна, 4
+38 (057) 752-35-62
+38 (050) 187-60-92
+38 (097) 832-35-72

Про лікаря

Освіта

У 2005 році закінчив факультет фундаментальної медицини Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна та здобув кваліфікацію лікаря. У 2008 році закінчив інтернатуру за спеціальністю хірургія на базі кафедри хірургії та проктології ХМАПО та Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні №17. У 2010 році закінчив клінічну ординатуру з хірургії на базі кафедри загальної хірургії ХНМУ.

Досвід роботи

У 2010 році працював хірургом у відділенні поліклініки №3 Харківської міської лікарні №1 і пройшов спеціалізацію з ендоскопії в ХМАПО. У 2011 році працював працював ендоскопістом і хірургом у госпіталі ГУ МВС України в Харківській області. З 2011 року працює на посаді асистента кафедри загальної хірургії №1 Харківського медичного університету на базі Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні №17. У 2014 році пройшов стажування з хірургії в Києві на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова, інтенсивний курс удосконалення з лапароскопічної хірургії на базі міжнародного навчального центру Ендофорс.

Проводить консультації та діагностику захворювань, цілодобову ургентну та планову допомогу хворим з гострим апендицитом, жовчнокам'яної хворобою, гострим і хронічним запаленням жовчного міхура, підшлункової залози, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, доброякісними і злоякісними пухлинами м'яких тканин і внутрішніх органів, ранами. Проводить лікування захворювань консервативним методом, а також хірургічні втручання різного ступеня складності та обсягу.

Відгуки про лікаря Тележний Андрій Сергійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук