Медичний порталЛікаріЛуганськПсихотерапевтВодзинський Дмитро Федорович
Водзинський Дмитро Федорович

Водзинський Дмитро Федорович

Психотерапевт Терапевт

Центр зниження ваги Доктор Борменталь/Центр Доктора Гаврилова
Луганська область, Луганськ
Центр зниження ваги Центр Доктора Гаврилова, вул. Радянська, 92 В
Стаж роботи:
14 років
+38 (0642) 35-21-51
info@normavesa.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Навчання:
З 1990 по 1994 рр. навчався в Сумському медичному училищі (присвоєно кваліфікацію фельдшера).
1994-2000 рр. Сумський Державний університет, медичний факультет (здобув спеціальність "лікувальна справа")
2000-2001 рр. інтернатура в 1-ї Сумської міської клінічної лікарні в кардіологічному відділенні і в Харківській медичній академії післядипломної освіти (присвоєна кваліфікація Лікаря-терапевта"). Має другу категорію по терапії.
У 2003 році пройшов спеціалізацію в Харківській медичній академії післядипломної освіти, отримав звання лікаря-спеціаліста з медичної психології.
У 2008 році навчався в Академії соціальної адаптації та практики бізнесу р. Тюмень за програмою "Клінічні основи трансперсональної психотерапії".
З 2009 року за н. ст. навчається в "Міжнародної академії тибетської медицини" в Москві (факультети: зовнішніх процедур (Ку-середа), йога сновидінь, лікування мантрами, традиційна тибетська геомантія, традиційна тибетська медицина).

Загальний медичний стаж: 10 років.

Навчаючись в університеті, працював за сумісництвом фельдшером виїзної бригади станції швидкої медичної допомоги р. Суми (1994-2000 рр.).

У 2005 році освоїв авторську методику "Хронофитотерапия" Київ р..

Дмитро Федорович є автором тренінгів "Шлях до себе", "Школа здоров'я і особистісного зростання", "Психо-фізіологічна реабілітація людей у процесі зниження ваги", "Лікування хронічних захворювань з допомогою традиційної тибетської медицини".

Володіє методикою ентеросорбции (стажування у приватній клініці "Рута" р. Одеса, "Методика ентеросорбции" вересень 2003). Має знання початкового рівня англійської і немецого мов.

Відгуки про лікаря Водзинський Дмитро Федорович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук