Медичний порталЛікаріКиївРентгенологВласенко Олександр Григорович
Власенко Олександр Григорович

Власенко Олександр Григорович

Рентгенолог Спеціаліст комп'ютерної томографії

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
19 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Напрямки: комп'ютерна томографія (КТ)
У 2003 році я закінчив Національний медичний інститут ім. О. О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа. Після навчався в інтернатурі по спеціальності радіологія при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, де в 2005 році також пройшов спеціалізацію з рентгенології на кафедрі променевої діагностики. Пройшов тематичне удосконалення з магнітно-резонансної томографії (2007 рік), навчався роботі на комп'ютерному та магнітно-резонансному томографах (фірма Toshiba, Японія), пройшов тематичне удосконалення з магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії (2009 рік).
Свій професійний шлях починав на посаді лікаря-рентгенолога відділення променевої діагностики у Центральній Київській клінічній лікарні. Стажувався в НДІ Нейрохірургії ім. М. М. Бурденка по нейрорадіології (Москва, 2009).
На сьогоднішній день в повному обсязі володію методами комп'ютерної і магнітно-резонансної томографії. Регулярно беру участь у наукових і науково-практичних вітчизняних та міжнародних конференціях.

Відгуки про лікаря Власенко Олександр Григорович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук