Медичний порталЛікаріЛуцькОтоларинголог (ЛОР)Виговський Олексій Андрійович

Виговський Олексій Андрійович

Отоларинголог (ЛОР)

Клініка лікарня Виговського
Волинська, Луцьк
Клініка лікарня Виговського, вул. Шопена, 18
+38 (0332) 78-09-28
Сховати карту

Про лікаря

До послуг пацієнтів ЛОР-огляд, аудіометричне обстеження слуху, імпедансометрія, послуги слухопротезування, виготовлення індивідуальних вушних вкладок і засобів від шуму, аксесуари. Помірні ціни, високий рівень обслуговування, привітність та уважність персоналу гарантують задоволення найвибагливішим пацієнтам.

Віговський Олексій Андрійович відкрив приватну практику у 2004 році одним з перших отоларингологів на західній Україні. Маючи за плечима неабиякий досвід роботи як в дорослій оториноларингології (клінічна ординатура на кафедрі отоларингології Київського інституту післядипломної освіти ім. акад. П. Л. Шупика під керівництвом професора Євдощенко О.А. з 1987 по 1989 роки) та понад 10 років завідування обласним дитячим ЛОР відділенням на Волині.

Олексій Андрійович швидко досягнув успіху та популярності у пацієнтів Волинської та прилеглих областей як приватнопрактикуючий лікар. Постійне професійне вдосконалення, вкладання значних коштів у діагностичне обладнання, впровадження найсучасніших медичних технологій за короткий час зробили клініку лікаря Віговського серйозним ресурсом у спеціалізованій медичній допомозі населенню області. 

Доказом високого авторитету клініки стало те, що німецький Федеральний фонд "Взаєморозуміння та примирення" визначив її партнером в реалізації міжнародного проекту "Пам’ять, відповідальність і майбутнє" - проведення діагностики слуху та слухопротезування в межах програми надання медичної допомоги жертвам нацистських переслідувань, які в роки Другої світової війни були насильно вивезені на територію Німеччини. Проект проводився проводився у 2007-2008 роках. Загалом за 2 роки проектом було охоплено 150 волинян.

На сьогодні клініка Лікаря Віговського надає допомогу дорослим і дітям з найрізноманітнішою отларингологічною патологією як в гострому так і в хронічному періоді. До послуг пацієнтів ЛОР-огляд, аудіометричне обстеження слуху, імпедансометрія, послуги слухопротезування, виготовлення індивідуальних вушних вкладок і засобів від шуму, аксесуари. 

Помірні ціни, високий рівень обслуговування, привітність та уважність персоналу гарантують задоволення найвибагливішим пацієнтам.

Відгуки про лікаря Виговський Олексій Андрійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук