Медичний порталЛікаріКиївПсихологВеселаго Олена
Веселаго Олена

Веселаго Олена

Психолог Психотерапевт

Центр розвитку людини "MirRa"
Київська область, Київ
Центр розвитку людини "MirRa", вул. Волоська, 36/38
+38 (044) 462-48-58
mirra.fm@gmail.com
Сховати карту

Про лікаря

Веселаго Олена - спеціаліст з системним розстановкам, системний сімейний консультант, бізнес-консультант. Закінчила базову програму факультету психології МГУ. Навчалася розстановкам у Берта Хеллінгера в Австрії та інших країнах (диплом Hellinger Sciencia Graduated), продовжує освіту і супервізію в Німеччині, США та інших країнах. Сертифікована також і в Росії (ИИСТ, майстер-курс для викладачів розстановок ІКСР).
Олена член міжнародної асоціації системних розстановок ISCA, постійний учасник міжнародних конгресів у Росії, Україні, Європі, США.
Олена перший російський автор статей з розстановкам для професійних журналів російською, англійською та німецькою мовами. Науковий редактор журналу "Системні розстановки". Випускає власний електронний журнал (розсилку) за розстановкам, веде інтернет-співтовариство по розстановкам.
У 2010 році Олена Веселаго заснувала Центр Сучасних системних розстановок і проводить у ньому авторські навчальні програми, клієнтські групи та експериментальні лабораторії. Працює в Росії, Україні, Білорусії, Європі, США.
У якості бізнес-консультанта пропрацювала в провідних міжнародних банках та консалтингових компаніях протягом 17 років. Працює також як наративний практик в клієнтських ситуаціях, пов'язаних з особливим тиском суспільства, сім'ї. Практикує рейкі. Вивчає шаманську практику.

Відгуки про лікаря Веселаго Олена

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук