Медичний порталЛікаріКиївНейрохірургВербов Вадим Віталійович
Вербов Вадим Віталійович

Вербов Вадим Віталійович

Нейрохірург

Медична мережа "Добробут"
Київська область, Київ
клініка "Добробут", пр.Повітрофлотський, 38
Стаж роботи:
41 рік
+38 (044) 495-2-888
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-нейрохірург першої категорії, кандидат медичних наук, співробітник відділення патології спинного мозку ДУ "Інститут нейрохірургії імені академіка А.П.Ромоданова АМН України", співробітник кафедри нейрохірургії НМАПО імені П.Л.Шупика.
Освіта: Київський Національний Медичний Університет ім. А.А. Богомольця.
Практичні стажування за нейрохірургії та спінальної ортопедії в США, Австрії, Німеччини, Чехії, Італії, Росії. Тема кандидатської дисертації - "Діагностика та хірургічне лікування медулоцервікальних інтрамедулярних пухлин".
Пріоритетні напрямки практичної діяльності: мініінвазивна хірургія хребта з приводу гриж міжхребцевих дисків на різних рівнях, стенозуючих процесах хребта, протезування міжхребцевих дисків, хірургія внутрішньомозкових і екстрамедуллярних пухлин спинного мозку та хребта, аномалій розвитку і травми хребта і спинного мозку, пункційна вертебропластика хребта при остеопорозі, патологічних переломах хребта.

Відгуки про лікаря Вербов Вадим Віталійович

Іра

13.06.2014 в 20:33

Щиро дякую Вербову Вадиму Віталійовичу,який прооперував мене 07.05.2014. Операція пройшла успішно,вставив мені інплантант і на наступний день після операції я стала на ноги без жодного болю,перев\'язку робив сам.Розповів мені повністю про реабілітаційний період, про вправи, які виконувати.Він розумний,простий, щирий,доступний,уваж ний,зважав на те, що ми з Тернополя, дуже добре до нас поставився і з розумінням.За потребою ми могли спілкуватися з ним в телефонному режимі, постійно був на зв\'язку, палату нам запропонував гарну. Рекомендую до нього звертатися,бо сама все пройшла,завдяки Вадиму Віталійовичу в свої 33 роки я не інвалід і не помираю від нестерпного болю...Дай Вам Боже здоров\'я і хай Матір Божа охороняє Вас і Вашу родину....Дякую

До цього лікаря у нас є коментарі на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук