Медичний порталЛікаріОдесаГепатологВасильєв Володимир Олександрович
Васильєв Володимир Олександрович

Васильєв Володимир Олександрович

Гепатолог Гастроентеролог

Медичний центр "Медіаком"
Одеська область, Одеса
Медичний центр "Медіаком", вул. Тополева, 22
+38 (048) 728-98-88
+38 (048) 728-98-81
Сховати карту

Про лікаря

У 1973 році отримав диплом лікаря і став займатися лікарською практикою.

У 1981 році закінчив дворічну клінічну ординатуру Військово-медичної академії ім С.М. Кірова (м. Ленінград). Займався вирішенням питань гастроентерології в авіаційній і космічній медицині. Неодноразово проходив удосконалення з гастроентерології та гепатології, ендоскопії, пройшов курс з ультразвукової діагностики органів черевної порожнини.

Багато років працював терапевтом - гастроентерологом, а також гастроентерологом і гепатологом - у відділеннях лікарень і госпіталів, медичних центрах, поліклініках.

Виконував інтернаціональний обов\'язок в Афганістані (1985 - 1986 рр.), роботу гастроентеролога, проводив планові та термінові (у поранених) фіброгастродуоденоскопію, колоноскопію, ректороманоскопію у відділенні госпіталю (м. Кабул).

Був старшим викладачем (п\'ять років) в інтернатурі на базі 411 військового госпіталю (м. Одеса).

Працював лікарем консультантом гастроентерологом в лікарнях міста Одеси. Обіймав посаду завідувача клініки гастроентерології (на базі гастроентерологічного відділення клінічної лікарні) Державного підприємства \"Науково-дослідний інститут морської медицини\".

Завідував відділом гастроентерології, гепатології та загальної терапії Державного підприємства \"Науково-дослідний інститут морської медицини\" на базі лікарні Водників у місті Одеса.

Захистив кандидатську дисертацію в 1992 році (м. Ленінград) і докторську дисертацію в 1997 році (м. Одеса) з гастроентерології та гепатології.

Опублікував дві монографії, понад 200 статей у країні і за кордоном.

В даний час - лікар гастроентеролог поліклініки, медичного центру. Керуюся в роботі протоколами із застосуванням на практиці сучасних, науково обгрунтованих методів діагностики і лікування, з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Виконую консультативну, лікувальну, методичну, санітарно - освітню роботу.

Відгуки про лікаря Васильєв Володимир Олександрович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук