Медичний порталЛікаріКиївПсихіатрВасянина Алла Анатоліївна
Васянина Алла Анатоліївна

Васянина Алла Анатоліївна

Психіатр Психотерапевт

Психотерапевтичний центр Фалєєвой
Київська область, Київ
Психотерапевтичний центр Фалєєвой, вул. Маршала Тимошенко, 29
+38 (044) 466-45-72
+38 (044) 537-28-51
post@faleeva.com, office@faleeva.com
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-психіатр вищої категорії, лікар-психотерапевт 1-ї категорії, тілесно-орієнтована психотерапевт. Автор ряду науково-популярних статей з психосоматики, психотерапії емоційних розладів, корекції підліткових поведінкових порушень, адиктивних розладів. Практичний стаж психотерапевтичної діяльності - більше 20 років.
Діяльність:
З 1984 по 1995 рр. займається проблемами психосоматичних розладів у дітей, питаннями соціальної адаптації дітей-інвалідів, а також психологічної корекцією дітей з неблагополучних сімей. У цей період активно займається популяризацією знань з профілактики адиктивних розладів серед підлітків у школах і середніх спеціальних навчальних закладах.
З 1995 р проводить консультативний прийом дорослого населення з психотичними і невротичними розладами, займається питаннями медикаментозної корекції та психологічної адаптації осіб з панічними розладами в умовах соціуму.
З 2000 р бере активну участь у наукових та практичних конференціях з психології та психотерапії.
У 2005 р проводить курси підвищення кваліфікації з психіатрії та організації охорони здоров'я середнього медичного персоналу.
З 2006 р. приймає участь в популярних медичних програмах на ТБ.
У 2007 - 2008 рр. бере участь у семінарах з танатотерапии на базі Московського інституту танатотерапии.
Пріоритетні методи:
Тілесно-орієнтована психотерапія, трансперсональна психотерапія, сімейна психотерапія, позитивна психотерапія, танатотерапия, психоаналітична терапія та парадоксальні психотехніки.
Пріоритетна сфера психотерапії:
Психологічні проблеми зачаття, перебігу вагітності, пологів та післяпологового періоду. Психосоматичні захворювання, панічні розлади, кризові сімейні відносини, підліткові поведінкові порушення, підвищена стомлюваність і тривожність, психогенні головні болі, емоційні розлади, посттравматичні стресові розлади.

Відгуки про лікаря Васянина Алла Анатоліївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук