Медичний порталЛікаріКиївУрологУстенко Геннадій Миколайович
Устенко Геннадій Миколайович

Устенко Геннадій Миколайович

Уролог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Підрозділ "Дитяча клініка" Медичної мережі "Добробут", вул. Татарська, 2-Е. Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
30 років
+38 (044) 495-2-888
+38 (044) 412-15-45
3900303@oberig.ua
Сховати карту
Інші місця роботи:
Клініка "Оберіг"
вул. Зоологічна, 3
Медична мережа "Добробут"
пр-т Повітрофлотський, 38

Про лікаря

Лікар дитячий уролог вищої категорії, кандидат медичних наук.

  Пріоритетні напрямки практичної діяльності: дитяча урологія. Корекція вроджених аномалій розвитку сечової системи. Корекція аномалій розвитку зовнішніх статевих органів.


Я закінчив педіатричний факультет Київського медичного інституту ім. А.А. Богомольця у 1988 році. Згодом проходив стажування за фахом «дитяча урологія» у Альбертійському університеті (Канада, Едмонта). Там я зрозумів, що дитяча хірургія в Україні значно відстає у своєму розвитку від світового, тому пообіцяв собі, що буду впроваджувати нове в дитячу хірургію в Україні. Так, у 2010 році закінчив курс по лапароскопічної дитячої хірургії. І на сьогоднішній день вже є великий досвід проведення хірургічних операцій, використовуючи лапароскопічні методики.

Загалом, я вже більше 20 років працюю дитячим урологом, віддавши переважну більшість своїх професійних років дитячій урологічній клініці Інституту Урології АМН України. Там я займався і практичної, так і науковою діяльністю. Захистив кандидатську дисертацію на тему: «Оптимізація одноетапного хірургічного лікування гіпоспадії у дітей», є автором 11 публікацій у наукових виданнях.

Сфера моїх науково-практичних інтересів - це сучасні технології хірургічної корекції вроджених аномалій зовнішніх статевих органів у дітей. На сьогоднішній день працюючи в клініці «Оберіг», виконую операції будь-якої складності, як планові, так і ургентних.

Відгуки про лікаря Устенко Геннадій Миколайович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук