Медичний порталЛікаріЧернівціОтоларинголог (ЛОР)Ушаков Володимир Іванович
Ушаков Володимир Іванович

Ушаков Володимир Іванович

Отоларинголог (ЛОР)

Обласна клінічна лікарня
Чернівецька, Чернівці
Обласна клінічна лікарня, вул. Головна, 137
+38 (0372) 51-47-53
Сховати карту

Про лікаря

Категорія вища – отоларингологія,
Організація та управління охороною здоров′я
Заслужений лікар України

Після закінчення з відзнакою Чернівецького державного медичного інституту з 1975 року працює в системі охорони здоров’я Чернівецької області. На посаді головного лікаря з 1995 року.
 Є лікарем-організатором охорони здоров’я вищої категорії. Під його безпосереднім керівництвом в обласній клінічній лікарні впроваджені нові малозатратні та високоефективні медичні технології, які дали можливість отримати значну економію матеріальних ресурсів і пролікувати майже на 3 тис. хворих більше та виконати на 2,0 тис. більше операцій. Розроблена та введена в повсякденну практику система показників моделей кінцевих результатів і стандартів контролю якості діагностики та лікування. Це дало можливість обласній клінічній лікарні одній з перших отримати ліцензію з надання медичних послуг.
 Постійно вдосконалюється система залучення позабюджетних коштів на потреби лікувально-діагностичної та господарської діяльності. 
 За особистий внесок у розвиток охорони здоров’я Указом Президента України у вересні 1997 р. йому присвоєно почесне звання “Заслужений лікар України”, а у 2006 році нагороджений Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України. Обирався депутатом обласної ради ІV скликання. Автор 47 друкованих праць та 5 раціоналізаторських пропозицій.

Відгуки про лікаря Ушаков Володимир Іванович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук