Усань Наталія Юріївна

Усань Наталія Юріївна

Функціональна діагностика Кардіолог

Центральна клінічна лікарня ГП "Укрзалізниця"
Харківська область, Харків
Центральна клінічна лікарня ДП "Укрзалізниця", пер. Балакірєва, д. 5
Стаж роботи:
25 років
+38(057) 349-43-45
nusan@bk.ru
Сховати карту

Про лікаря

Закінчила Харківський медичний інститут у 1986 році. Інтернатура на кафедрі госпітальної терапії Харківського медичного інституту в 27 клінічній лікарні м. Харкова. З 1993 року - лікар функціональної діагностики і кардіолог Центральної клінічної лікарні Укрзалізниці.

Сертифікат лікаря функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії. Сертифікат лікаря кардіолога вищої кваліфікаційної категорії. Сертифікати GCP (правові та законодавчі основи до проведення клінічних випробувань)

У 1994р брала участь у роботі міжнародної конференції з електрофізіології серця, рітмологіі, нових пейсмекерних технологій. У 1999р приймала участь у навчально-практичному курсі під егідою Центральної клінічної лікарні Укрзалізниці та Факультету фундаметальной медицини ХНУ ім.В.Н.Каразіна "Нові підходи в діагностиці та веденні хворих з ІХС" - доповідь - "Складання нестандартних схем лікування на підставі результатів холтерівського моніторування артеріального тиску та ЕКГ"

У 2003 р брала участь у міжнародному семінарі під егідою Європейського кардіологічного товариства, м. Київ. У 2001р і в 2004р - стажування протягом двох тижнів у Вільнюському кардіохірургічному центрі "Кардіоліта" (Литва) під керівництвом академіка В.Сірвідіса і професора Г.Уждавініса з питань післяопераційного лікування та реабілітації пацієнтів, що перенесли аорто-коронарне шунтування. Брала участь у роботі Російського національного конгресу кардіологів у 2007р (ВНОК).

Маю 9 друкованих робіт.

У 2006р нагороджена Подякою Генерального директора Укрзалізниці за сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у його розвиток, високий професійний рівень і творчу ініціативу.

Відгуки про лікаря Усань Наталія Юріївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук