Медичний порталЛікаріОдесаПластичний хірургЮршевич Едуард Миколайович
Юршевич Едуард Миколайович

Юршевич Едуард Миколайович

Пластичний хірург

Клініка "VIRTUS" ("ВІРТУС") - Одеса
Одеська область, Одеса
Клініка ВІРТУС, вул. Буніна, 10 (вул. Суднобудівна, 1)
Стаж роботи:
26 років
+38 (0482) 35-61-68
+38 (0482) 35-61-69
+38 (0482) 35-61-70
+38 (048) 746-55-44
Сховати карту

Про лікаря

Пластичний хірург. Доктор медичних наук. Дійсний член товариства пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів України та Росії, член товариства хірургів Латвії, член правління міжнародного товариства пластичних хірургів і онкологів, сертифікований пластичний хірург відповідно до Європейської лоцією пластичних хірургів. Лауреат національної премії Євгена Лапутіна \\\\\\\"Золотий Ланцет\\\\\\\" в номінації \\\\\\\"Найкращий іноземний хірург 2008 року\\\\\\\".

Пластичною хірургією займається з 1992года.

Стажувався в Любецькому Медичному Університеті в Німеччині, в клініці Неккер у Професора Д. Маршака в Парижі, в РНЦХ РАМН і в багатьох інших провідних центрах різних країн.

У 2003 році ін Е.Н. Юршевіч в Російському Науковому Центрі Хірургії Російської Академії Медичних Наук успішно захистив кандидатську дисертацію на тему: \\\\\\\"Ендоскопічна підтяжка шкіри лоба з підйомом брів\\\\\\\". У 2004 році Вченою Радою при Латвійському Університеті йому присвоєно звання доктора медицини.

У жовтні 2010 року в Москві успішно захищена дисертація на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук. Тема: \\\\\\\"Радикалізм і безпеку хірургічного лікування вікових змін обличчя\\\\\\\".

Автор безлічі наукових робіт, у тому числі монографії \\\\\\\"Ендоскопічна підтяжка шкіри лоба з підйомом брів\\\\\\\". Найбільш відомі його досягнення в області ліпоскульптури та ендоскопічної хірургії. Е. Юршевіч має три патенти Латвійської Республіки за розробку методики ЛІПОМОДЕЛЮВАННЯ (ліпоскульптури), об\\\\\\\'єднаних запатентованим торговим знаком LIPEX. Ця ефективна методика корекції фігури сьогодні застосовується в багатьох клініках естетичної медицини Європи. Їм вдосконалені традиційні методики ендоскопічних омолоджуючих операцій.

 

Відгуки про лікаря Юршевич Едуард Миколайович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук