Медичний порталЛікаріКиївГастроентерологТурчак Лілія Володимирівна
Турчак Лілія Володимирівна

Турчак Лілія Володимирівна

Гастроентеролог

Клініка еферентної терапії доктора Чорномиза
Київська область, Київ
Клініка еферентної терапії доктора Чорномиза, вул. Попудренка, д. 32
Стаж роботи:
14 років
+38 (044) 558-34-28
+38 (044) 575-32-20
+38 (044) 574-10-88
ketkiev@ukr.net
Сховати карту

Про лікаря

Досвід роботи:
З травня 2008 по нинішній час - Лікар гастроентеролог Лікувально - діагностичного центру «Клініка еферентної терапії доктора Чорномиза
Лікар терапевт - червень 2004-2008 підвищення кваліфікації Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
Лікар інтернатури - июля 2003 - 2005 Клініка еферентної терапії
Обов'язки та досягнення:
Лікування вірусних гепатитів
Ведення пацієнтів знаходяться на противірусної терапії
Лікування пацієнтів гастроентерологічного профілю
Освіта
Вища Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова «Лікувальна справа» 25 june 2003 року.
Додаткова освіта
ПАЦ з терапії - 22 червня 2004 Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
ПАЦ з гастроентерології - Квітень 2008 р. Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
Учасник Російсько-Прибалтійської Школи гастроентерологів, гепатологів г.Ленинград 2011
закінчила у 2003 році Вінницький національний медичний університет ім. Н.І. Прірогова за спеціальністю "лікувальна справа" та здобула кваліфікацію лікаря - терапевта.
Уважно оглядає і докладно збирає анамнез пацієнта. Кожен день проводить лікарський обхід, стежить за виконанням призначень. Постійно знайомиться з мед. літературою, стежить за фарм. Ринком. Добре орієнтується у фармації.
- Клінічна робота в палатах спрямована, в першу чергу, на індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Пацієнту доступно пояснюють не тільки механізми і причини розвитку його захворювання, а й методи лікування, включаючи фармакологічні дії медикаментів, які застосовуються в схемі лікування.
- Спільні обходи з гепатологом і гастроентерологом спрямовані на діагностику і лікування супутніх захворювань (цукровий діабет, гіпертонічна хвороба).
- Перед призначенням ІФТ обов'язково враховується, як супутня СС патологія, яка, одна з перших може дати "збій" на тлі лікування, так і передбачається маніфестація захворювань ССС у пацієнтів, які входять до групи ризику і, природно, проводиться рання первинна профілактика побічних явищ .
- Лілія Володимирівна закінчила курси ЕКГ - діагностики в інституті кардіології ім. Стражеска у 2004 році, а в даний час, проходить курси спеціалізації з гастроентерології та дієтології в "Національній мед. Академії ім. Шупика П.Л. "
- Комп'ютерна система реєстрації історій хвороби пацієнта, якою завідує Лілія Володимирівна, дає можливість кожному лікарю Клініки, швидко і на сучасному рівні ознайомиться з історією хвороби кожного пацієнта, які спостерігаються в Клініці еферентної терапії протягом багатьох років. При це доктори не займаються рутинно паперовою роботою в архівах.
Відрізняється наша Клініка від гос.учрежденія в тому, що ні пацієнт бігає за лікарем з метою отримання інформації, а лікар щодня стежить за станом пацієнта, спостерігає його. Це дає можливість швидко реагувати на якість лікування.
Увага, яку приділяє лікар пацієнтові, грає важливу роль в отриманні позитивного результату.

Відгуки про лікаря Турчак Лілія Володимирівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук