Медичний порталЛікаріКиївЛаборантТумасова Катерина Петрівна
Тумасова Катерина Петрівна

Тумасова Катерина Петрівна

Лаборант Біолог Цитолог

Сховати карту

Про лікаря

Старший науковий співробітник, кандидат біологічних наук.

Закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю - біологія. В 1999 р. захистила кандидатську дисертацію "Морфо-функціональна характеристика оксидантної активності нейтрофільних гранулоцитів крові" У 2004 р. - присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника.

Тумасова К.П. творчий науковий співробітник, має індивідуальний підхід до вирішення актуальних наукових проблем, зокрема, є автором базових розробок для кількісних діагностичних методик оцінки функціонального стану системи нейтрофільних гранулоцитів крові, діагностики метаболічної інтоксикації, дослідження з діагностики онкозахворювань, вірусних інфекцій, морфогенезу та патогенезу хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, судинної системи.

Є висококваліфікованим фахівцем в галузі цитології на протязі багатьох років забезпечує проведення клінічних досліджень з цитологічної діагностики злоякісних та доброякісних новоутворень. За час роботи на науковій посаді Тумасова К.П. приймала  участь у виконанні 17 науково-дослідних робіт - у п'яти була відповідальним виконавцем. Має 75 опублікованих наукових праць, 19 деклараційних патентів.

Відгуки про лікаря Тумасова Катерина Петрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук