Медичний порталЛікаріКиївПсихологТулей Ричард
Тулей Ричард

Тулей Ричард

Психолог Психотерапевт

Київська область, Київ
Кабінет психолога-психотерапевта Річарда Тулей
Стаж роботи:
12 років
+38 (044) 362-94-17
richard@tulej.kiev.ua
skype: tulej.r

Про лікаря

Напрямки діяльності:

Я як психолог-психотерапевт надаю професійну допомогу всім, кому необхідні послуги психолога в Києві.

Консультація психолога - досить поширена послуга, до якої останнім часом вдається все більше людей. Але, далеко не кожному відомо, які широкі можливості відкриває перед людиною професійна психологічна допомога.

По суті, найважливішою частиною роботи психолога-психотерапевта можна назвати грунтовний і докладний збір інформації. По-перше, це психодіагностика, що включає аналіз Ваших психологічних особливостей, виявлення сильних і слабких сторін і визначення Ваших справжніх життєвих цінностей. По-друге, виявлення внутрішніх конфліктів і переживань, розпізнати які самостійно людина найчастіше не в силах.

На основі отриманої інформації я підбираю найдієвіші і найбільш оптимальні для кожного клієнта прийоми і техніки самодопомоги і заспокоєння.

Освіта:

В Україні я здобув освіту магістра психології. На додаток до другої вищої на моєму рахунку закінчені програми з : практичної психології (сертифікаційний курс у Києво - Могилянській Академії), сімейної та корекційної психотерапії. На сьогоднішній день беру участь у курсі групового психоаналізу при Українській асоціації психотерапевтів, а також я є слухачем програми МВА у МІМ -Київ.

Також відвідав чималу кількість тренінгових програм з лідерства, управління часом, коучінгу в бізнесі.

Порядку 20 років я щільно працюю з людьми, з яких останніх 7 років займаюся приватної психотерапевтичної практикою. Працюю на трьох мовах: російській, українській і польській.

Відгуки про лікаря Тулей Ричард

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук