Медичний порталЛікаріДзержинскОртопед-травматологТруфанов Ігор Митрофанович
Труфанов Ігор Митрофанович

Труфанов Ігор Митрофанович

Ортопед-травматолог

Клініка мікрохірургії
Донецька область, Дзержинск
Клініка мікрохірургії, вул. Артема, 106
Стаж роботи:
28 років
+38 (062) 311-12-47,
+38 (062) 311-05-08
mail@microsurgery.net.ua
Сховати карту

Про лікаря

К.м.н. , лікар ортопед- травматолог вищої категорії , фахівець з хірургії кисті , мікрохірургії , старший науковий співробітник кафедри травматології , ортопедії та ХЕС Донецького національного медичного університету ім.М.Горького .

Закінчив лікувальний факультет Донецького медичного інституту ім.М.Горького в 1984 році. Інтернатуру з проходив на базі МЛ № 1 м.Макіївка , з 1988 по 1990 проходив клінічну ординатуру в Обласній клінічній травматологічній лікарні м.Донецька. З 1990 року працює у відділенні мікрохірургії кисті Обласної клінічної травматологічної лікарні м. Донецька. Спеціалізацію з мікрохірургії проходив на базі НІІКЕХ м.Київ .

Член суспільства травматологів - ортопедів Донецької області , асоціації хірургів кисті України . Учасник українських та міжнародних конференцій з питань травматології та ортопедії , хірургії кисті , естетичної хірургії , пошкоджень периферичної нервової системи.

Автор великої кількості наукових праць і винаходів з лікування травм і захворювань кисті , реплантації кінцівок , пластичної та реконструктивної хірургії , хірургії периферичної нервової системи.

Відгуки про лікаря Труфанов Ігор Митрофанович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі