Медичний порталЛікаріКиївПсихологТроненко Ніна Володимирівна
Троненко Ніна Володимирівна

Троненко Ніна Володимирівна

Психолог

Центр психотерапії, психіатрії і практичної психології "Софія"
Київська область, Київ
Центр психотерапії, психіатрії і практичної психології "Софія", вул. Саксаганського, 44, офіс 2
Стаж роботи:
13 років
+38 (044) 592-14-04
+38 (044) 289-31-16
Сховати карту

Про лікаря

практикуючий психолог
Проблематика консультування:
Сімейно-шлюбне консультування (в т.ч. медитація);
Персональний коучинг (світоглядний глухий кут, втрата управління справами, дезорганізація життя);
Міжособистісні труднощі;
Кризи, в т.ч. підліткові;
Стресові стани;
Неврози;
Психосоматичні хвороби.
Досвід роботи 8 років, в тому числі 4 роки телефонного консультування та консультування on-line на телефоні довіри.
Освіта. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет соціології та психології, відділення психології, денна форма навчання, 1997-2002 - Магістр психології, диплом з відзнакою.
З 2005 року проходжу навчання під керівництвом професора Новосибірського державного медичного університету Зав'ялова В.Ю. авторському методу консультування та психотерапії "Діаналіз".
Діаналіз - оригінальна система психологічної допомоги, заснована на точній організації мислення і високому самосвідомості особи консультанта-психотерапевта. У діаналізі більше методології, ніж технології. З цієї причини діаналітик в процесі надання допомоги-послуги користується не готовими знаннями, а видобуває їх разом зі своїм клієнтом. Клієнт стає експертом, а не "піддослідним кроликом".
У діаналізі немає традиційного "лікування", "виховання" або "корекції" людини. Є дієва і точна, адресна допомога з подолання різних психологічних труднощів - "важких питань життя". Консультант - організатор розумової роботи над розумінням проблеми. Формула діаналізу: примирення неминучих суперечностей у житті особистості.
Практичні навички. Індивідуальним консультуванням займаюся з 2001 року, сімейним з 2005. Маю досвід консультування on-line в режимі ICQ, e-mail і телефонного консультування (Всеукраїнська лінія телефону довіри з проблем ВІЛ / СНІД).
Маю також досвід викладання психології та великий досвід роботи в медицині (з 1988 року працювала акушеркою в пологовому будинку 1 м. Києва, з 1995 по 2000 - медсестрою-анестезистка в реанімації для інфекційних хворих у Головному військовому клінічному госпіталі МОЗ.

Відгуки про лікаря Троненко Ніна Володимирівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук