Толочко Раїса

Психолог

Центр психології відносин
Донецька область, Маріуполь
Центр психології відносин, вул. Торгова, 16
+38 (0629) 53-40-53
Сховати карту

Про лікаря

 

Тренінг з розвитку особистості
Тематичні напрямки тренінгів для підлітків - розвиток особистості та вибір професії.
В основу тренінгів з розвитку особистості покладена програма профілактики порушень психологічного здоров'я і профілактики різних залежностей. В результаті участі у психологічному клубі підлітки дізнаються про особливості своєї фізіології і психології, познайомляться і оволодіють своїми емоціями, навчаться будувати стосунки з однолітками і дорослими, вирішувати конфліктні ситуації, зможуть розкрити свою індивідуальність, проявити та розвинути лідерські якості, знайдуть нових друзів.

Крім цього, діти підвищать навчальну мотивацію і працездатність, розвинуть пам'ять, увагу і мислення, у них зменшаться поведінкові проблеми і знизиться ризик залежностей.

Тренінг професійного самовизначення
Програма створює умови для професійного самовизначення підлітків на основі розуміння себе і знання особливостей сучасного професійного ринку. Учасники отримують можливість усвідомити свої особистісні і розумові особливості, цілі, принципи, які впливають на вибір професії. Програма забезпечує розширення уявлень про світ професій та системі професійної освіти, побудова індивідуального плану подальшого професійного самовизначення.

Наші заняття допомагають батькам уберегти дитину від поганої компанії, від шкідливих звичок, уникнути розладу у стосунках, грубості, нерозуміння.
Допомагають дитині подорослішати, зайняти своє місце в житті, відповісти на питання "Хто я?", стати самостійним і впевненим людиною.
Ми даємо хлопцям кошти розуміння себе та інших, навчаємо спілкуватися психологічно грамотно, розуміти дорослих, ставати на місце іншої людини.

Тренінг для батьків "Щаслива родина"
Тренінг може бути цікавий:
Людям, у яких діти поки ще в планах (молодим парам, вагітним жінкам)
Батькам дітей різного віку (малюки, початкова школа, підлітки)
Батькам, які хочуть налагодити стосунки з дорослими дітьми (18 років і старше)
Тренінг проходить в найтеплішій і живій атмосфері і включає розбір теорії, практичне відпрацювання, а також розбір конкретних ситуацій.
Тренінг для батьків корисніше консультацій. Вдома батьки щоразу вирішують нові завданнями самостійно, а на тренінгу ви відчуваєте підтримку однодумців, ви розумієте, що ви - не самотні. Ми спільно шукаємо вирішення найбільш типових ситуацій і, найголовніше, розвиваємо себе і виховуємо себе самі, спираючись на отримані психологічні знання.

Батьківський тренінг проходить в режимі "інтенсиву" - у вихідні дні.

Відгуки про лікаря Толочко Раїса

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук