Медичний порталЛікаріКиївПсихологТкаченко Олена Валеріївна
Ткаченко Олена Валеріївна

Ткаченко Олена Валеріївна

Психолог

Психологічний Тренінг-Центр "Добро"
Київська область, Київ
Психологічний Тренінг-Центр "Добро", вул. Червоногвардійська, 12
trening@dobro-centr.com
Сховати карту

Про лікаря

рактичний психолог- психотерапевт, дитячий психолог, сімейний гештальт- психотерапевт.
Методи роботи:
- Гештальт-терапія;
- Арт- терапевтичні методи;
- Тілесно і дихальна психотерапія;
- Клієнт- центрований підхід;
- Проведення розвиваючих , психокорекційних та спрямованих на самопізнання тренінгів , а також малих психотерапевтичних груп .

Види і спрямованість послуг:
1.Псіхотерапевтіческая допомога при невротичних порушеннях , тривожності , депресії, психосоматичних розладах , проблемах залежностей і співзалежних відносин.
2.Помощь в подоланні життєвих криз , виявлення і використання внутрішніх ресурсів.
3.Заніженная самооцінка , невпевненість у собі , відчуття особистої неспроможності в житті.
4.Коммуникативная труднощі і складнощі у взаєминах, взаємодії з оточуючими.
5.Семейная психотерапія і терапія подружніх взаємин.
6.Псіхологіческое консультування з питань виховання та взаємодії з дитиною, дитячо - батьківських взаємин. Допомога у вирішенні труднощів, пов'язаних з порушеннями в поведінці дітей (брехня, крадіжка, переїдання, агресія, негативізм, шкільна неуспішність та ін.) Підвищення батьківської компетентності .
7.Детская психокорекція (також робота з особливими дітьми - ранній дитячий аутизм, затримка розвитку, гіперактивність, емоційні порушення).
8.Консультірованіе з питань усиновлення або влаштування дітей в інші форми сімейного виховання. Просвітництво в питаннях психології прийомну дитину . Психологічний супровід в процесі усиновлення і після прийняття дитини в сім'ю.
9.Псіходіагностіка (темперамент, характер, емоційні стани і особистісні особливості). Визначення готовності до шкільного навчання . Консультування з питань профорієнтації.
10. Патопсихологическое діагностика. Псіхоконсультатівная і психокорекційна робота з близькими родичами людей, які страждають психічними порушеннями.

Досвід роботи:
є фахівцем з питань усиновлення та влаштування дітей , позбавлених батьківського піклування , в різні форми сімейного виховання ( опіка , прийомна сім'я , дитячий будинок сімейного типу , патронатна сім'я).

Освіта:
Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова , педагогічний факультет , спеціальність "Практична психологія". Диплом спеціаліста в сфері практичної психології. (2000 р.)
Додаткова освіта . Навчальна програма " Теорія і практика гештальт- терапії " (I - II ступінь) Московського Гештальт- Інституту . (2005-2009 рр. )
Навчальна програма " Інтегративна сімейна терапія . Гештальт- підхід в роботі з сім'єю " (180 ч. ) , Московський Гештальт Інститут . (2006-2007 р.р.)

Відгуки про лікаря Ткаченко Олена Валеріївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук