Медичний порталЛікаріСімферопольПсихіатрТитов Денис Миколайович
Титов Денис Миколайович

Титов Денис Миколайович

Психіатр Психотерапевт

Тітов Денис Миколайович - лікар-психіатр, психотерапевт
Крим, Сімферополь
вул. Декабристів, 21
+38 (0652) 55–63–07
motgil@ua.fm
Сховати карту

Про лікаря

Освіта:
Кримський Державний Медичний Університет (2005)
Інтернатура за фахом "Психіатрія" (2007)
Довгострокова навчальна програма з гештальт-терапії Московського Інституту Гештальта і Психодрами (МИГИП), тренер Георгій Кушнір (2006-2010).

Професійна діяльність:
Після проходження дворічної інтернатури на базі КРУ "Клінічна Психіатрична Лікарня №1", працював у цій же лікарні лікарем-психіатром. З 2007 року став практикувати як психотерапевт: індивідуальний прийом в МВЦ "Олімпія", вів психотерапевтичну групу у відділенні неврозів КРУ "КПБ №1".
У 2008 виступив ініціатором створення і провідним реабілітаційної психотерапевтичної групи для пацієнтів, які перенесли психотичні стани. Група працювала півтора року на базі КПБ № 1. В даний час веду лікарський прийом і практикую як психотерапевт в медико-відновлювальному центрі "Олімпія".
У 2010 організував довгостроковий освітній проект МИГИП по гештальт-терапії в Сімферополі. В даний час тренер першої ступені МИГИП. Учасник довгострокових освітніх проектів Гештальт Асоціації тренерів Лос-Анджелеса (GATLA) і Міжнародного Інституту Екзистенціального Консультування (МІЕК).

Відгуки про лікаря Титов Денис Миколайович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук