Медичний порталЛікаріКиївМануальний терапевтТікконен Леннард Миколайович
Тікконен Леннард Миколайович

Тікконен Леннард Миколайович

Мануальний терапевт Масажист Реабілітолог

Масажний кабінет
Київська область, Київ
"Масажний кабінет", вул. Раїси Окіпної, 2, Готель "Турист", кабінет масажу. Поліклініка "Русанівка", вул. Ентузіастів, 49
+38 (044) 227-31-89
Massage-info@yandex.ua
Сховати карту

Про лікаря

Спеціалізація: масажист - реабілітолог, мануальний терапевт.
Маю медичну освіту.
У 1999 році - закінчив Київський інститут фізичної культури і спорту, факультет реабілітації та масажу.
Також у 1999 році закінчив Київські курси спеціалізації з лікувального масажу, а у 2000 році - курси з основ мануальної терапії.
З 1999 по кінець 2003 року я працював у Київській міській клінічній лікарні № 18, за адресою бульвар Шевченка, 17, при відділенні нейрореабілітації та неврології по спеціальності масажист і мануальний терапевт, також кілька років був масажистом гірськолижної збірної України.
А з 2004 року перевівся в Київську міську клінічну лікарню № 3, вулиця Петра Запорожця, 26, у відділення травматології та неврологи, де працював з тієї ж професії.
На початку 2006 року закінчив курси з скандинавським технікам масажу, а в 2007 році курси підвищення кваліфікації з мануальної терапії в городе.Санкт-Петербурзі.
У 2007 році на базі 3-й лікарні було утворено Український Лікувально-дагностіческій центр Сімейної медицини, де я очолив підрозділ мануальної терапії та масажу.
У середині 2011 пройшов курси підвищення кваліфікації з лікувального масажу. І тому ж році перевівся в поліклініку "Русанівка", метро Лівобережна, вулиця Ентузіастів, 49, де зараз і працюю масажистом і мануальним терапевтом.
Також працюю в масажному кабінеті готельного комплексу «Турист», за адресою: місто Київ, метро Лівобережна, вулиця Раїси Окіпної, 2.
Володію багатьма техніками масажу, мануальної терапії та реабілітації при різних захворюваннях.

Відгуки про лікаря Тікконен Леннард Миколайович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук