Медичний порталЛікаріКиївДерматологТерпеливець Оксана Петрівна
Терпеливець Оксана Петрівна

Терпеливець Оксана Петрівна

Дерматолог Косметолог

Медичний центр "Healthy&Happy"
Київська область, Київ
Медичний центр Healthy & Happy, вул. Саксаганського, 39А
Стаж роботи:
15 років
+38 (044) 501 02 03
info@hh.com.ua
terra76@list.ru
Сховати карту

Про лікаря

Лікар дерматолог-косметолог другої категорії

Закінчила з відзнакою ЧМУ за фахом Акушерка і БДМА за спеціальністю лікувальна справа. Має атестати по дерматовенерології КМАПО та БДМА.

Працювала лікарем дермакосметології в Українському інституті пластичної хірургії Віртус, Київському міському центрі пластичної хірургії та естетичної медицини Цертус. Має досвід приватної практики косметолога, проведення майстер-класів. Проходила тематичні і практичні курси удосконалення і підвищення кваліфікації (Клуб краси Селена, Школа естетичної медицини і косметології, Клініка пластичної хірургії Юні Мед, Ана-Космо, косметичних ліній та ін.) З 2009 року працює лікарем дерматолог-косметологом клініки Healthy & Happy.

Пріоритетні напрями - консультативно-лікувальна, клінічна та апаратна косметологія (консультація та догляд за шкірою обличчя і тіла, підбір косметичних засобів, пілінги, дермабразія, мезотерапія, біоревіталізація і біоармірування, фотоомолодження, лазерний ліфтинг, лазерна епіляція, контурна пластика, ін'єкції ботулотоксину, видалення новоутворень). Щорічний учасник вітчизняних та міжнародних конгресів, конференцій прикладної естетики та косметології (Естет Бьюті Експо, Інтершарм-Україна, при НМУ імені О.О. Богомольця). Учасник Першого з'їзду Українського товариства естетичної медицини (Одеса), член ВАСПЕ.

 

Відгуки про лікаря Терпеливець Оксана Петрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук