Медичний порталЛікаріЗапоріжжяСтоматологТерентьєва Вікторія Олегівна
Терентьєва Вікторія Олегівна

Терентьєва Вікторія Олегівна

Стоматолог Терапевт

Стоматологічна клініка "Вітадент"
Запорізька область, Запоріжжя
Стоматологічна клініка "Вітадент", вул. Анголенко, 14 В
+38 (0612) 213-86-68
+38 (0612) 764-42-61
Сховати карту

Про лікаря

Мій шлях до стоматології, як я тепер розумію, почався з дитинства. Із самих ранніх років батьки відвели мене до школи олімпійського резерву на художню гімнастику, і цей виробило витривалість і цілеспрямованість. Паралельно я займалася в музичній школі, це дало посидючість. З 6-ти років я вступила до гуманітарну гімназію, де протягом 10-ти років у місці з загальноосвітніми предметами поглиблено вивчала англійську, німецьку, і латинську мови, які удосконалювала в європейських школах.
Скільки себе пам'ятаю, я завжди була розташована до всього, що можна зробити руками. Цьому я навчалася в художній школі вихідного дня. І коли прийшов час визначитися з професією, вибір був ясний-звичайно лікар-стоматолог. Тому що всі мої якості і таланти можна було реалізувати лише в ній.
І так з 9-го класу я посилено готувалася до вступу в інститут і з легкістю вступила до Дніпропетровського медичну академію на факультет стоматології. З 3-го курсу працювала в хірургічному центрі патології голови та шиї, де детально вивчала щелепно-лицьову область. Після закінчення академії проходила інтернатуру в клініці "ВИТАДЕНТ", де в даний момент і працюю терапевтом-ендонтістом. Спеціалізуюся на лікуванні кореневих каналів і постендодонтіческой реставрації зубів. Також є організатором Асоціації стоматологів Запорізької області (де неодноразово виступала з доповідями), входжу до складу організаторів клубу імплантологів Запорізької області, є членом Асоціації психоаналітиків СНД, займаюся перекладом зарубіжної стоматологічної літератури.
Для совершенстоваванія в улюбленій професії часто відвідую міжнародні конгреси і виставки по стоматології.

Відгуки про лікаря Терентьєва Вікторія Олегівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук