Медичний порталЛікаріКиївКардіологСусак Інна Адольфівна
Сусак Інна Адольфівна

Сусак Інна Адольфівна

Кардіолог Терапевт

Клініка "Медіком" - Стаціонарне та хірургічне відділення
Київська область, Київ
Клініка "Медіком"
Стаж роботи:
29 років
+38 (044) 503-77-77

info@medikom.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-кардіолог вищої категорії, терапевт, кандидат медично ¬ г наук
Стаж роботи в клініці "Медіком" з 2012 року.
Захворювання, які лікує доктор:
Всі захворювання кардіологічного профілю (крім хірургічного втручання):
Гіпертонічна хвороба і симптоматичні артеріальні гіпертензії
Ішемічна хвороба серця (стенокардія, гострий коронарний синдром, інфаркт міокарда) і диференціальна діагностика та леченіекардіалгій іншого генезу
Серцева недостатність
Соматоформная вегетативна дисфункція
Аритмії
Некоронарогенні захворювання серця (гіпертрофічна і дилятационнаякардиомиопатия, міокардити, перикардити, ендокардити, метаболическиекардиомиопатии)
Вроджені та набуті вади серця (діагностика, визначення показань і своєчасне направлення для хірургічної корекції, реабілітація після операцій, симптоматичне терапевтичне лікування неоперабельних випадків).
Кандидатська робота (2007) була присвячена лікуванню хворих з первинною легеневою гіпертензією та вродженими вадами серця в стадії синдрому Ейзенменгера.
Автор 19 наукових публікацій в медичних журналах, патенту на винахід, співавтор підручника і 2-х виданих англоязичнихметодіческіх рекомендацій для студентів медичних ВУЗів по внутрішній медицині.
1996 - 1997 - клінічна ординатура в інституті кардіології ім. М.Д.Стражеска.
З 1997 по 2009 рік - викладання в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця на кафедрі внутрішньої медицини (цикли кардіології, гастроентерології, нефрології, ревматології та гематології), з 2009 року - на кафедрі військової терапії Української військово-медичної академії.
Наукові роботи:
Наукові роботи були представлені в матеріалах VI Конгресу кардіологів України, (Київ, 2000), матеріалах ІІ міжнародній конференції "Мікроциркуляція та її вікові зміни" (Київ, 2002), матеріалах міжнародного симпозіуму "Гемостаз - проблеми та перспективи" (Київ, 2002), матеріалах Всеукраїнської науково-практичної конференції "Актуальні проблеми мікроциркуляції та гемостазу при патології внутрішніх органів" (Чернівці, 2002), матеріалах науково-практичної конференції присвяченої 80-річчю з дня народження члена-кореспондента АМН України професораА.І.Гріцюка і 25-річчю Київського міського центру кардіології та ревматологи (Київ, 2003), матеріалах Європейського Форуму "PulmonaryCirculation" (Варшава, 2006).
Прінімалаучастіе в науково-практіческойконференціі "Дніарітмологіі в Києві" (2010), науково-образовательноммероприятии "Медицина сквозьвека", 4-му Національномконгрессе "Людина та Ліки - Україна" (2011), науково-практіческойконференціі "хронічна серцева недостатність як мультідісціплінарна проблема: практичні аспекти "(2011), науково-практіческойконференціі з международнімучастіем" Теоретичні засади оптімізації системи епідеміологічного Нагляду за інфекційнімі Хвороби в Україні та мире на сучасности етапі "(2011), 5-му Національномконгрессе" Людина та Ліки - Україна "(2012) та ін.
Членство в професійних організаціях:
Член Українського терапевтичного товариства, Українського товариства кардіологів.
Стратегія лікування:
 
в лікуванні хворих дотримуюся принципів доказової медицини (використання тільки тих препаратів, ефективність і безпека яких переконливо статистично доведена при проведенні міжнародних багатоцентрових "сліпих" плацебо-контрольованих клінічних випробувань із залученням кількох тисяч хворих). При можливості в конкретному випадку захворювання уникнути застосування ліків - намагаюся починати лікування з немедикаментозних способів - націлювання пацієнтів на модифікацію способу життя, використання раціональної дієти, оптимізацію фізичних навантажень. Адже найчастіше в початкових, "м'яких" формах багато захворювань можна скоррегировать і запобігти їх прогресування саме дотриманням правильного, здорового способу життя. Надання пацієнтам психологічної підтримки.

Відгуки про лікаря Сусак Інна Адольфівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук