Медичний порталЛікаріДніпропетровськДієтологСтрельцова Аліна Валеріївна
Стрельцова Аліна Валеріївна

Стрельцова Аліна Валеріївна

Дієтолог

Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
м. Днепропетровськ
Стаж роботи:
13 років
dietologst@email.ua

Про лікаря

Я, Стрельцова Аліна Валеріївна, народилася 24 травня 1975. 

У 1992 з відзнакою закінчила середню школу, а в 1998 році - Дніпропетровську медичну академію і отримала диплом лікаря загальної практики. Інтернатуру проходила на базі пологового будинку м.Павлограда за спеціальністю акушерство і гінекологія. Після закінчення інтернатури присвоєна кваліфікація: лікар акушер - гінеколог. У 2004 році пройшла первинну спеціалізацію лікаря ультразвукової діагностики на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти, працюю лікарем ультразвукової діагностики в приватній клініці. З 2005 року працюю лікарем дієтологом. Сьогодні до мене приходять пацієнти з надмірною і з недостатньою вагою, деякі з них знаходяться в критичному стані. Я хочу показати їм, яка їжа для них найбільш корисна, які продукти допоможуть нормалізувати вагу, стати стрункішою і поліпшити здоров'я. До мене звертаються різні люди, але нас всіх об'єднує одне - ми всі представляємо собою те, що їмо. 

Здорове харчування може зробити життя кожної людини святом, а тіло - потужним спортивним автомобілем, який помчить його до нових успіхів і радощів. 

В результаті тринадцятирічної лікарської практики я зробила висновок, що самі здорові люди - це ті, які піклуються про свій організм, правильно харчуються, отримують задоволення від усього що роблять і позитивно мислять, у них стабільно нормальна вага, вони енергійніші і сексуально активні, врівноважені , мають хороші розумові здібності і навіть більш щасливі. Ви теж можете опинитися серед них. 

Якщо ви скористаєтеся моїми знаннями у вас буде шанс стати здоровим і благополучним в житті. Я ставлю своїм завданням не просто допомогти стати стрункішою, а сформувати харчова поведінка і спосіб життя, які забезпечать контроль ваги. 

Моя мета - поділиться своїми знаннями з людьми і зробити їх життя легшим на кілька кілограм!

http://streltsovaalina.at.ua/

Відгуки про лікаря Стрельцова Аліна Валеріївна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук