Медичний порталЛікаріХарківВетеринарСтепаненко Ганна Олександрівна
Степаненко Ганна Олександрівна

Степаненко Ганна Олександрівна

Ветеринар

Ветеринарна клініка "Пес+Кіт"
Харківська область, Харків
Ветеринарна клініка "Пес+Кіт", вул.Новопрудна, 9-Б
+38 (057) 751-32-42,
+38 (057) 343-68-22
dogcatvet@yandex.ru
Сховати карту

Про лікаря

З дитинства хотіла бути лікарем , а вибір між медициною і ветеринарією став очевидним після появи в сім'ї цуценя бернского зенненхунда . Турбота про вихованця , відвідування виставок , тренування на кінологічної майданчику тільки затвердили у правильності вибору.

З 9 по 11 класи школи відвідувала заняття у відділі біології обласного Палацу дитячої та юнацької творчості , в 2003 році стала переможцем обласного етапу конкурсу молодих вчених , проведеного Малою академією наук . У 2004 році вступила до Харківської державної зооветеринарної академії , яку закінчила з відзнакою. Завжди цікавилася світом живої природи у всіх , навіть самих екзотичних його проявах , тому паралельно з навчанням працювала на іподромі , а з 2007 року - в Харківському зоопарку.

З 2008 року стала співробітником клініки "Пес + Кіт" , спочатку в якості асистента , потім - лікаря ветеринарної медицини за спеціалізацією "Хвороби гризунів і рептилій " .

Герпетології навчалася на базі клініки " Біле ікло " (м. Москва) і Московського зоопарку у ведучого герпетолога , доктора біологічних наук Д.Б. Васильєва. А в 2012 проходила стажування з хвороб гризунів у О.Н. Високих на базі ветеринарної клініки " Біле ікло " ( Москва). Крім лікарської практики є керівником проекту підготовки персоналу та адміністратором сайту клініки , а також аспірантом кафедри клінічної діагностики та біохімії Харківської державної зооветеринарної академії . За темою наукових досліджень " Метаболічні остеопатії рептилій " вже опубліковані 4 публікації в профільних виданнях.

У планах - захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук та стажування в університеті Мічигану ( США ) .

Відгуки про лікаря Степаненко Ганна Олександрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук