Медичний порталЛікаріДніпропетровськГігієністСтець Ірина Валентинівна
Стець Ірина Валентинівна

Стець Ірина Валентинівна

Гігієніст

Стоматологічна клініка " Полімед"
Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
Стоматологічна клініка "Полімед", вул. Вакуленчука, 3А
Сховати карту

Про лікаря

Гігієніст

Стець Ірина Валентинівна , працює в клініці " Полімед" з першого дня її відкриття. Загальний стаж роботи в медицині 16 років. З 2003 обіймає посаду старшого асистента лікаря -стоматолога . До своєї роботи ставиться з великою відповідальністю.

З 2004 року , після проходження спеціального навчання на базі Київського Інституту Сучасних стоматологічних технологій працює гігієністом стоматологічним . Ірина Валентинівна приділяє багато час вдосконалення своїх знань , регулярно бере участь у міжнародних лекторіях під час проходження стоматологічних форумів і виставок. На гігієнічному прийомі з задоволенням поділиться своїми знаннями з пацієнтами , при необхідності проведе професійну чистку і поліровку зубів , складе індивідуальний план гігієнічних заходів , навчить Вашої дитини або нагадає Вам , як правильно доглядати за зубами і порожниною рота. Разом з Вами підбере засоби індивідуальної гігієни , враховуючи саме Ваші особливості і потреби.

На прийомі Ірина Валентинівна зможе переконати як маленького , так і дорослого пацієнта , що профілактика і правильна гігієна в стоматології - це запорука здоров'я всього Вашого організму !

Відгуки про лікаря Стець Ірина Валентинівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук